Zarejestruj

Producent oprogramowania ERP dla firm

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.

Producent oprogramowania ERP dla firm

Postprzez Karla » Cz mar 06, 2014 2:01 pm

Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

MerSoft ERP to zintegrowany system informatyczny, pozwalający na gromadzenie i szybkie przetwarzanie dużej ilości danych, przeznaczony dla dynamicznie rozwijających się firm, stosujących wysokie standardy obsługi Klienta. Dzięki swej elastyczności i modułowej strukturze pozwala łatwo dostosować się również do pracy w małych firmach, gdzie zakres obsługiwanych zdarzeń jest ograniczony, a przez to i koszt całego systemu staje się bardziej przystępny.
Nowością jest MerSoft w wersji webowej. Oprogramowanie to dostępne jest przez przeglądarkę internetową, zaprojektowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Zawiera pracujące na wspólnej bazie danych zintegrowane moduły, odpowiedzialne za obsługę poszczególnych obszarów działalności firmy. Oprogramowanie jest tak zaprojektowane, że pozwala na obsłużenie praktycznie każdej działalności, a jego funkcjonalność, poprzez odpowiednią parametryzację ustawień programowych lub wręcz dorobienie odpowiednich funkcji, możemy dostosowywać do potrzeb każdego użytkownika.
Obsługa programów jest prosta, intuicyjna i bazuje na ponad 20 letnim doświadczeniu, zdobytym we współpracy z naszymi Klientami. Jedną z istotnych zalet najnowszej wersji naszego oprogramowania jest możliwość korzystania z dowolnego urządzenia, na którym dostępna jest dowolna przeglądarka internetowa i znajduje się ono w zasięgu sieci. Użytkownik nie musi na takim urządzeniu instalować żadnego oprogramowania aby zapewnić sobie szybki i bezpieczny dostęp do kluczowych informacji systemu informatycznego swojej firmy.
MerSoft to również ciekawa propozycja dla firm wielooddziałowych, sieci lub grupy firm. Jest on produktem zaprojektowanym i wykonanym w Polsce, z wykorzystaniem najnowszej technologii web’owej, przez naszą kadrę wysoko kwalifikowanych projektantów, programistów i inżynierów systemowych.

Lista podstawowych modułów serii MerSoft oferowana przez naszą firmę:

Obrót Towarowy (tzw. „magazyn”)
Finanse i Księgowość
Środki Trwałe
Mobilny Handlowiec
Mapa Magazynu
Produkcja
Katalog www

Zapraszamy na stronę http://www.meritus.pl/
Załączniki
baner_Mersoft.jpg
baner_Mersoft.jpg (166.06 KiB) Przeglądane 394 razy

Re: Producent oprogramowania ERP dla firm

Postprzez MichalRabus » N paź 04, 2015 8:29 am

Firma WILKSOFT ma w swojej ofercie kilka perełek, które ściągnęły moją uwagę i jestem zachwycony! Dzięki platformie sprzedażowej KAMELEON.B2B moja firma pnie się w górę, a zarządzanie firmą poprzez KAMELEON.ERP stało się dziecinnie proste. Wszelkie informacje mam teraz w jednym miejscu, dzięki czemu organizacja mojej firmy to teraz bułka z masłem. Wszelkie informacje o transakcjach, zakupach czy sprzedaży na jednej platformie to spełnienie marzeń. Na dodatek oprogramowanie jest proste w obsłudze i ciągle aktualizowane. Mogę polecić z całego serca!

Powrót do Ogłoszenia dla firm