Zarejestruj

Producent oprogramowania ERP

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.

Producent oprogramowania ERP

Postprzez meritus » Wt kwi 22, 2014 1:17 pm

Nie wiesz jaki system erp będzie najlepszy dla Twojej firmy.
Szukasz rozwiązania o bogatej funkcjonalności, dopasowanego do potrzeb Twojego biznesu.
Chcesz mieć doświadczonego i wiarygodnego dostawcę.
Nie szukaj, bo już znalazłeś -> Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Sprawdź http://www.meritus.pl/

Re: Producent oprogramowania ERP

Postprzez MichalRabus » N paź 04, 2015 8:28 am

Ze swojego doświadczenia polecam KAMELEON.ERP. Firma WILKSOFT dostosuje ofertę do Twoich potrzeb i doradzi odpowiedni pakiet. Dbają o aktualizacje, rozszerzenia i szkolenia, więc o to nie musisz się martwić. KAMELEON.ERP nawet w najmniejszym zestawie posiada to, co przyda się przy rozwoju każdej firmy, czy to małej, czy dużej. Dzięki KAMELEON.ERP masz wszystko w jednym miejscu: bazy danych, informacje o zakupach, sprzedaży oraz finansach- wszystko w jednym miejscu! U mnie sprawdził się naprawdę rewelacyjnie.

Postprzez miroon » Wt gru 01, 2015 10:24 pm

My korzystamy z zaawansowanego sytemu wdrożonego przez firmę Questy. Jest on uzupełnieniem oprogramowania ERP znanej firmy, z którego korzystamy od kilkunastu miesięcy. Oba systemy sprzęgnięte razem pozwalają zarządzać firmą na wszystkich polach - sprzedaży, zamówień, reklamacji, rozliczeń, itp.

Postprzez Chris80 » Cz gru 10, 2015 12:11 pm

W mojej firmie działa Comarchowy XL, ale zamawiałem do niego jeszcze narzędzia napisane pod mój zakład na przykład taki filtr do przeterminowanych płatności, który wysyła przypomnienia do kontrahentów, którzy mi zalegają z opłatą. Wszystko razem gra i buczy więc mogę polecić: software.graphcom.pl
Jeśli myślicie że to drogi gips to polecam odezwać się do supraserwis.pl, bo może jest szansa na refundację z unii. Mi się udało więc mogłem sobie pozwolić na konkretne programy.

Powrót do Ogłoszenia dla firm