Zarejestruj

Profesjonalne szkolenia dla kadry menadżerskiej

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.

Profesjonalne szkolenia dla kadry menadżerskiej

Postprzez tomanek » Wt cze 23, 2015 3:09 pm

W ubiegłym roku przeszkoliliśmy kadry zarządzające z najlepszych firm. http://www.lhhpolska.pl stoi na czele firm szkoleniowych i świadczy swoje usługi na całym świecie. Techniki, których uczymy pomogą w usprawnieniu pracy i zwiększeniu analizy obecnych danych twojej firmy.

Re: Profesjonalne szkolenia dla kadry menadżerskiej

Postprzez adamoss » N wrz 06, 2015 8:45 am

To my korzystaliśmy ostatnio z pomocy firmy effect.edu.pl – zajmują się właśnie tego rodzaju szkoleniami. Co ważne, wiedzą, jak przekazać w ciekawy sposób wiedzę.

Postprzez MichalRabus » N paź 04, 2015 8:26 am

Firma WILKSOFT ma w swojej ofercie kilka perełek, które ściągnęły moją uwagę i jestem zachwycony! Dzięki platformie sprzedażowej KAMELEON.B2B moja firma pnie się w górę, a zarządzanie firmą poprzez KAMELEON.ERP stało się dziecinnie proste. Wszelkie informacje mam teraz w jednym miejscu, dzięki czemu organizacja mojej firmy to teraz bułka z masłem. Wszelkie informacje o transakcjach, zakupach czy sprzedaży na jednej platformie to spełnienie marzeń. Na dodatek oprogramowanie jest proste w obsłudze i ciągle aktualizowane. Mogę polecić z całego serca!

Postprzez klucznik » Pt paź 20, 2017 6:23 am

Future Think ma fajne szkolenia z narzędzi do zarządzania. Na pewno ma prince2 w zdalnej formie z certfikatem, bo sam robiłem

Postprzez poster » Pt gru 08, 2017 2:19 pm

Ha, widzę że nie jestem jedyną osobą, która zapoznała się z ofertą FutureThink. Właśnie myślałem o nich, żeby zrobić tam Prince2 i wiecie co? Mają to jako e-learning, dla mnie bomba. Nigdzie indziej nie znalazłem tego programu szkoleniowego online.

Powrót do Ogłoszenia dla firm