Zarejestruj

Serwis usprawniający zarządzanie rachunkowością w firmie

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lip 24, 2014 10:05 am

Serwis usprawniający zarządzanie rachunkowością w firmie

Postprzez MagdalenaPolan » Cz lip 24, 2014 10:08 am

Prowadzisz małą rodzinną firmę? Jesteś właścicielem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa? Szukasz oszczędności? Chciałbyś zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku? Wypróbuj Analizer24.pl!
Jest to nowoczesne narzędzie, które dzięki innowacyjnym funkcjonalnościom ułatwia podejmowanie racjonalnych, opartych na szczegółowych danych decyzji biznesowych, usprawniających zarządzanie przedsiębiorstwem. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów programistycznych i wieloaspektowej automatyzacji działań zminimalizowano ryzyko błędu decyzyjnego ze strony przedsiębiorcy. System umożliwia dokonanie wszechstronnej analizy sytuacji przedsiębiorstwa, na bazie której tworzy jego kompleksowy obraz i wskazuje te obszary, w których należałoby dokonać restrukturyzacji, intensyfikacji działań, zwiększenia nakładów, bądź wycofania się.
Firmy z sektora MSP ze względu na ograniczone środki finansowe nie są w stanie dokonywać szczegółowej, a co za tym idzie, dokładnej wieloaspektowej analizy sytuacji przedsiębiorstw. Wymaga to bowiem zatrudniania zewnętrznych firm consultingowych, których usługi są bardzo kosztowne. Z tego rozwiązania korzystają jedynie duże podmioty gospodarcze. Analizer24 to rozwiązanie tego typu problemów. Koszty korzystania z narzędzia sprowadzają się do opłaty abonamentu. Trzy korzystne plany abonamentowe pozwalają dostosować zakres funkcjonalności serwisu do własnych potrzeb.
Co ważne, Analizer24 dostępny jest dla użytkowników z poziomu przeglądarki internetowej, nie trzeba zatem instalować dodatkowego oprogramowania i można korzystać z aplikacji w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto narzędzie jest niezwykle łatwe w obsłudze. Już sam proces rejestracji został sprawdzony do niezbędnego minimum usprawniającego komunikację pomiędzy użytkownikiem a administratorem. Obsługa funkcjonalności jest intuicyjna, aby w pełni skorzystać ze wszystkich możliwości portalu wystarczy przeciętna znajomość komputera i terminologii związanej z rachunkowością zarządczą.
Skuteczne i nowoczesne zarządzanie firmą – www.analizer24.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjne Gospodarka Działanie 8.1. „Dotacje na Innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość”
Obrazek

Powrót do Ogłoszenia dla firm 


 • Podobne tematy
  Odpowiedzi
  Wyświetlone
  Ostatni post
 • zarządzanie hotelem restauracją
  Autor: » Wt lip 19, 2016 5:58 am
  1 Odpowiedzi
  853 Wyświetlone
  Ostatni post przez Zobacz najnowszy post
  Pn lut 27, 2017 3:50 pm
 • Serwis dla exporterów
  Autor: » Pn paź 06, 2014 1:30 pm
  0 Odpowiedzi
  672 Wyświetlone
  Ostatni post przez Zobacz najnowszy post
  Pn paź 06, 2014 1:30 pm
 • serwis tanieaukcje.com
  Autor: » Pn kwi 06, 2015 10:34 pm
  0 Odpowiedzi
  1326 Wyświetlone
  Ostatni post przez Zobacz najnowszy post
  Pn kwi 06, 2015 10:34 pm
 • Nowy serwis PRO SHARE
  Autor: » Pn kwi 06, 2015 10:33 pm
  0 Odpowiedzi
  824 Wyświetlone
  Ostatni post przez Zobacz najnowszy post
  Pn kwi 06, 2015 10:33 pm
 • Trafficmonson Serwis zarobkowy
  Autor: » Wt sty 26, 2016 11:28 am
  0 Odpowiedzi
  981 Wyświetlone
  Ostatni post przez Zobacz najnowszy post
  Wt sty 26, 2016 11:28 am

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość