Zarejestruj

Najbardziej polecany bank w 2014 roku?

Oceny i komentarze na temat oferty danego produktu kredytowego dla firm. Wymiana doświadczeń, komentarze, miejsce zadawania pytań odnośnie ofert.

Najbardziej polecany bank w 2014 roku?

Postprzez Agatka » Wt kwi 29, 2014 12:40 pm

Który bank możecie w tym roku polecić z czystym sumieniem? Taki który ma ciekawe oferty dla firm?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Najbardziej polecany bank w 2014 roku?

Postprzez dracco » Wt cze 17, 2014 4:47 am

Wydaje mi się, że nikt kto jest poważny nie odważyłby się polecić konkretnego banku. chociażby z tego względu, że oferta poszczególnych banków się przecież zmienia. Teraz najkorzystniejszy kredyt może być w banku X a za miesiąc będzie w banku Y. Trzeba po prostu na bieżąco samemu dokonywać porównania kredytów i wyciągać wnioski jaki kredyt jest najkorzystniejszy w naszej sytuacji.
Poradniki o kredycie hipotecznym dla firm - http://www.kred.pl/Poradniki/Kredyt-hipoteczny-dla-firm/

Postprzez Gabrys » Pt sie 22, 2014 12:07 pm

Najlepszego banku nigdy nie będzie. Oferty zmieniają się bardzo często, a poza tym każdy ma inne oczekiwania. W moim przypadku odpowiada mi mBank, jednak wielu moich znajomych na niego narzeka i stale wymyślają jakieś głupie przykłady.

Postprzez Magever » Cz lut 04, 2016 2:42 pm

W 2014 roku, Bezkonkurencyjny okazał się tutaj Bank BGŻ, który swoje zwycięstwo zawdzięcza kompetencjom i zaangażowaniu swoich doradców klienta. Miejsce drugie zajął Bank Millennium, a na najniższym stopniu podium znalazł się mBank.

Postprzez danuta » Pt lut 05, 2016 8:55 pm

Każdy też ma inne oczekiwania, dla jednego to mBank ma lepszą ofertę a dla innego Millenium każdy z nas chce coś innego robić z tymi pieniędzmi na koncie. Jednemu potrzebna lokata, drugi zaś chce mieć wypłaty darmowe we wszystkich bankomatach i tak dalej. Dlatego jest bardzo dużo takich stron gdzie dokładnie możesz porównać sobie oferty i rankingi najlepsze na dany rok. Ja jestem zadowolona z konta w Smart Banku-u http://konto-w-banku.pl/smart-bank/.

Postprzez adamos » Cz gru 08, 2016 8:08 am

Obecnie najlepsza oferta jest w IdeaBank moim zdaniem. Ja na bieżąco śledzę ranking lokat bankowych na blogu finansowym prowadzonym przez niezależnych specjalistów https://moneye.pl/ i tam właśnie w zakładce ranking lokat znajdziecie dobrze przeanalizowaną sytuację :) W ogóle uważam, że jeśli ktoś chce inwestować w ten sposób to wcześniej musi sporo o tym poczytać żeby wybrać dobry bank na dobrych warunkach

Powrót do Opinie o kredytach dla firm