Zarejestruj

Najlepsze kredyty dla firm

Oceny i komentarze na temat oferty danego produktu kredytowego dla firm. Wymiana doświadczeń, komentarze, miejsce zadawania pytań odnośnie ofert.
Site Admin

Najlepsze kredyty dla firm

Postprzez Admin » Śr kwi 09, 2014 11:39 am

Poniżej lista banków mających najlepsze kredyty dla firm aktualnie, by dowiedzieć się który bank konkretnie ma najlepszy dla Ciebie kredyt wypełnij wnioski kontaktowe, a doradcy bankowi dokładnie wyliczą ci koszty i wysokość kredytu jaki w danym banku możesz otrzymać.

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Re: Najlepsze kredyty dla firm

Postprzez Kasia » Śr kwi 30, 2014 11:39 am

Hmm. Są to rzeczywiście bardzo dobre oferty - czy to są jedyne te korzystne, czy po prostu wybrałeś losowo?

Postprzez Gloria » Wt sie 26, 2014 6:09 pm

Super zestawienie i faktycznie są tu najlepsze kredyty dla firm. Dzięki za tę porównywarkę, chyba jeszcze dziś złożę wniosek o jeden z tych kredytów, bo oferty są bardzo ciekawe. Pozdrawiam.

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 9:16 am

Alior rzeczywiście ma fajną ofertę kredytów dla firm. ja dostałam w Aliorze bardzo korzystne warunki, rata została dopasowana do moich potrzeb, a odsetki są bardzo konkurencyjne. np. w PKO BP zaoferowali mi znacznie gorsze warunki. nie wiem skąd ta rozbieżność.

Postprzez technologiczny » Cz lis 19, 2015 9:08 am

Dobre warunki mają w mBanku. Można zadzwonić i się podpytać albo porozmawiać na wideo: https://www.mbank.pl/o-nas/kontakt/firmy/

Postprzez mseka » N lut 21, 2016 12:27 pm

Gdzie teraz najlepiej kredyt brać? :ugeek: :ugeek: :ugeek: :geek: :geek: :mrgreen: :mrgreen: :| :cry: :geek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

Powrót do Opinie o kredytach dla firm