Zarejestruj

Bar czy restauracja?

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Bar czy restauracja?

Postprzez lubia » So sty 04, 2014 3:41 pm

Witam

Jak myślicie co lepiej założyć na rynku w Warszawie. Czy lepiej będzie założyć restaurację czy też bar? Do czego chętniej przychodzą ludzie?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Bar czy restauracja?

Postprzez kris » So sty 04, 2014 5:22 pm

Szczerze powiedziawszy to na rynku w warszawie, takich lokali jest bardzo wiele...nie wiem więc czy jest sens taką działalność zakładać. Ale oczywiście jeśli już bardzo chcesz myślę że lepiej restauracje, ma większą popualrnośc niż bar.

Postprzez radoslaw » Pt maja 23, 2014 9:04 am

Na rynku w Warszawie jest już tego taki przesyt, że ja osobiście nie ładowałbym się w ten interes. Na początku zjedzą Cie koszty urządzenia lokalu a później wygryzie Cie konkurencja.

Postprzez kaskanoga » Pn maja 26, 2014 10:26 am

Myślę podobnie jak poprzednicy. Chyba, że masz jakiś super pomysł, którego faktycznie brakuje - wtedy można się zastanawiać. I restauracja i bar mogą być bardzo dochodowe, ale to zależy od tego co tambędzie, jaka obsluga itp.

Postprzez znawca88 » Wt maja 27, 2014 9:30 pm

Może warto się zastanowić nad tym, do kogo są skierowane bary i restauracje, które są tam obecnie? Bo jeżeli wylącznie dla ludzi około 35-50, to może warto pomysleć o czymś w klimacie trochę mlodszych, albo na odwrót?

Postprzez karolka » Śr maja 28, 2014 8:54 am

Sporo osob wypowiedziało się, że wcale iewarto ta cokolwiek otwierać. A ja mysle, ze warto. Oczywiscie, duzą rolę odegra jedzenie, które będziecie serwować lub drinki. Ale pomimo wielu podobnych lokali często nie ma w nich miejsca, a turyści chcąc coś zjeść często czekają po kilkadziesiąt minut na posiłek. Wiec pomimo sporej konkurencji myślę, że warto

Postprzez lukas » Cz maja 29, 2014 6:27 am

Myślę, że otwarcie restauracji to lepszy pomysł. sporo osób w porach lunchu chce coś zjeść a ze względu na to, że w tym czasie w restauracjach jest dużo osób - ludzie czekają po 30-40 minut na swoje obiady, przez co się niecierpliwią albo szukają innych restauracji.

Postprzez gierkowy » Wt cze 24, 2014 8:21 am

chętniej pzychodzą do tego i do tego. według mnie nie ma reguły. bar będzie pracował raczej wieczorem i w nocy, restauracja bardziej popołudniami. Akurat w Warszawie nie ma co narzekać na brak klientów więc jeśli zrobisz to z wyczuciem i pomysłem to będzie ok - tylko uważaj na konkurencję! Powodzenia

Postprzez nowyak » Pn lip 21, 2014 11:51 am

zarówno jedno jak i drugie może być dochodowe, zainwestuj w dobrego kucharza lub dobrego barmana i spraw, aby miejsce, które otworzysz tętniło życiem :)

Postprzez nest1345 » Pn lip 28, 2014 6:40 am

myśle, że prowadzenie baru - łatwiej wyszkolić dobrego barmana niż kucharza :)

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes