Zarejestruj

Biznes - sprzedaż mebli

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Biznes - sprzedaż mebli

Postprzez kaskamaska » Cz maja 22, 2014 8:43 am

Na pewno lepszym pomysłem jest rozpoczęcie działalności z tradycyjnym sklepem, bo ludzie będą chcieli przyjśc i zobaczyć meble zanim je kupią. Jeśli już wyrobisz sobie markę, ożesz pomyśleć o stworzeniu sklepu internetowego.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez radoslaw » Pt maja 23, 2014 9:05 am

Wydaje mi się, że lepiej tradycyjnie z tego względu, że klienci lubią widzieć co kupują, jeśli kupują coś na kilka lat. A tak jest w przypadku mebli

Postprzez kaskanoga » Pn maja 26, 2014 11:08 am

meble tylko tradycyjnie. Sama jak kupuję to może i korzystam z internetu,a le bardziej, żeby sę zainspirować. I tak przed zakupem jadę do sklepu się upewnić, jak meble wyglądają.

Postprzez znawca88 » Wt maja 27, 2014 9:14 pm

Meble tylko na tradycyjnym rynku. Nie znam osób, które by kupowały meble online. Każdy chce najpierw zobaczyć a dopiero później kupować

Postprzez bizneswoman » Pt maja 30, 2014 7:56 am

moim zdaniem ludzie sa bardziej skłonni do kupna mebli w tradycyjny sposób, czyli najpierw odwiedzą sklep a dopiero póxniej będą kupować. Mozesz z czasem dołożyc do swojego sklepu możliwość zamówienia online, ale raczej nastawiałabym się na sprzedaż tradycyjną

Postprzez rednails » Pn lip 14, 2014 6:58 am

wydaje mi się, że lepszym pomysłem jest jednak sprzedaż tradycyjna, bo każdy, kto chce zakupić meble - raczej w pierwszej kolejności chce zobaczyć jak one w rzeczywistości wyglądają - więc wybiera się do sklepu.

Postprzez rachelka » Cz lip 30, 2015 7:28 am

znawca88 napisał(a):Meble tylko na tradycyjnym rynku. Nie znam osób, które by kupowały meble online. Każdy chce najpierw zobaczyć a dopiero później kupować

Ja kupowalam w internecie :) co prawda do firmy i to na wymiar (ja bralam na przyklad od nich http://www.classic-meble.pl/home/ i wydaje mi sie że ta firma dosc dobrze prosperuje ;) ), ale jak dla mnie to bylo plusem, bo jednak nie musialam chodzic po sklepach. Teraz ludzie kupują prawie wszystko w necie. :)

Postprzez kond90 » Cz lip 30, 2015 9:37 am

Tutaj i tutaj. Sklep stacjonarny + internetowy to w dzisiejszych czasach najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie dogodzić niemalże każdemu klientowi
Zapraszam na mojego bloga:
https://finansebiznes.wordpress.com/

Postprzez faraello1 » Pn gru 14, 2015 8:54 am

Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie sprzedaż w sieci. Sam kiedy zaczynałem zajmować się sprzedażą mebli od razu zacząłem sprzedaż online i byłem bardzo zadowlony z efektów sprzedaży. Jeśli potrzebowałbyś sprawdzonych akcesorii do produkcji mebli do mogę polecić sklep Intar http://sklep.intar.pl/Default.aspx. Naprawdę mają bardzo wysokiej jakości materiały.

Postprzez Dorota » Pn gru 14, 2015 6:00 pm

Ja wolę stacjonarnie kupować, obejrzeć, dotknąć, ale pewnie sporo osób byłoby też zainteresowanych kupnem przez internet.Dlatego warto w obie formy zainwestować.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes