Zarejestruj

Biznes w Anglii - opłacalny??

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Biznes w Anglii - opłacalny??

Postprzez Eddie » Pn mar 23, 2015 2:45 pm

Też dorosłem chyba do uruchomienia własnego biznesu w Londynie. Dobrze znam język, do tej pory pracowałem w handlu więc znam realia. Zastanawiam się sklep z jakim asortymentem otworzyć. Mam kilka pomysłów, ale chciałbym wysłuchać waszej opinii na ten temat.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez maksi » Wt mar 24, 2015 3:49 pm

Poszukaj w pierwszej kolejnosci jakiegoś fajnego lokalu. Masz jakieś fundusze, oszczędności na ten cel? Dobre lokale to czynsze w okolicach 1-2 tys funta za miesiąc. Przydałby się jakiś biznes plan. Jeżeli miałaby to być gastronomia, to coś w stylu szybko, smacznie i tanio. Jest też miejsce na sklepy - trzeba się zastanowić nad asortymentem. Rozglądałeś się może za możliwością współpracy z firmami z Polski? One są w stanie dostarczyć Ci towar, odroczyć płatność itd. Kwestia dogadania.

Postprzez Eddie » Śr mar 25, 2015 1:25 pm

Masz jakieś konkrety? Napisz dokładnie co masz na myśli. Na pewno to rozważę.

Postprzez maksi » Pt mar 27, 2015 3:42 pm

Jest kilka firm które które szukają osób i firm do współpracy w UK. Wg mnie całkiem dobre warunki współracy oferują tutaj
Kod: Zaznacz cały
http://online.fliphtml5.com/fbpn/uory/#p=2

Z tego co mi wiadomo to współpracują już z odbiorcami w Niemczech, Irlandii, Holandii. Towar jest dobrej jakości, dobrze się sprzedaje.
Poza tym zobacz co oferują:
- możliwość zwrotu do 6 miesięcy jeżeli nie będziesz zadowolony,
- szkolenia, materiały promocyjne, plakaty, ulotki itd.
- odroczenie płatności.

Wg mnie całkiem ciekawy, niszowy pomysł.

Postprzez Eddie » Pn mar 30, 2015 2:31 pm

Musze się nad tym poważnie zastanowić. Przjrzałem od deski do deski cały ten asortyment. Wygląda to całkiem ciekawie.
Napisałem też do nich maila z propozycją nawiązania współpracy. Jak coś to dam znak, czy coś z tego wyszło.

Postprzez sebix » Pn gru 21, 2015 10:28 am

Powiem krótko. Ja korzysta łem z usług firmy. Wejdź na www.rejestracjaspolkionline.co.uk i sprawdź szczegóły tego, co proponują. Myślę, że to może być świetna odpowiedź na twoje potrzeby. Wystarczy choćby spojrzeć na to, jakie doświadczenie mają. Krok po kroku we wszystkim doradzą i dzięki temu będziesz potem mógł sprawnie założyć spółkę, bez żadnych problemów i wszystko na jasnych warunkach.

Postprzez filantrop » Śr lut 10, 2016 8:41 am

moim zdaniem znacznie bardziej opłacalne jest prowadzenie spółki w Czechach, to zdecydowanie niższe koszty :-) sam prowadzę taką spółke i pomaga mi w tym Idoneo, zwiększają sprzedaż zmniejszając koszty.

Postprzez JulianJ » Cz kwi 07, 2016 7:57 pm

Czechy są faktycznie często polecany, swoją drogą firma Idoneo też - nie wiem, czy taki samodzielny start w innym kraju może należeć do najprostszych. Oczywiście można samemu zapoznać się ze wszystkim, ale wydaje mi się, że lepiej w takich kwestiach zaufać profesjonalistom. Podobno można też od nich od razu kupić firmę, taką, która tylko czeka na start - też, moim zdaniem, ciekawa opcja

Postprzez poster » Cz kwi 14, 2016 9:08 pm

Też o czachach sporo fajnych rzeczy słyszałem. Tylko faktycznie, jeśli masz możliwosć skorzystania z usług firma, która ułatwi CI start w innym kraju a Ty się na tym w sumie jakos bardzo nie znasz, to nawet się nie zastanawiaj. Takie np. Idoneo baaardzo ułatw CI start, bo Ty się zajmiesz swoją firmą, czyli an tym, na czym powinieneś się znać a oni ogarną resztę, przez co zaoszczędzisz sporo czasu, który możesz lepiej zainwestować

Postprzez klucznik » Cz kwi 21, 2016 7:11 pm

W Anglii z tego co wiem dużo osób zakłada firmy, ale to też spora konkurencja. Mi się naprawdę podoba ta opcja czeska - troszkę poczytałem i prowadzenie firmy w polsce a rejestrowanie jej w czechach wydaje się bardzo, bardzo ok! Tu znasz rynek, znasz ludzi, masz znajomosci i swoje dojścia. Pewne rzeczy po prostu są dla CIebie naturalne, a jeśli chodzi o wszystkie czeskie niespodzianki, to taka firma zajmie się tym za ciebie. Brzmi interesujaco, naprawdę.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes