Zarejestruj

Biznes w Anglii - opłacalny??

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Biznes w Anglii - opłacalny??

Postprzez adamos » Cz maja 12, 2016 6:51 pm

O Idoneo sporo czytałem, bo z firmą o takiej działalnosci jeszcze się nie spotkałem - ogólnie mają bardzo dobre opinie. Moim zdaniem, jak ktoś sie nie zna to pomoc takiej firmy moze byc bardzo pomocna, zwlaszcza na starcie. Wiecie, czy są może firmy tego rodzaju tez w innych krajach?

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez filantrop » Pt maja 20, 2016 8:53 am

Mam pytanie co do Idoneo, bo widzę, że częściej skupiacie się na zakładaniu z nimi firmy - jak dokładnie wygląda kwestia zakupu od nich firmy, która (chyba się nie mylę?) jest od razu gotowa do działania?

Postprzez klucznik » Cz maja 26, 2016 5:01 pm

Myślę, że najlepiej skontaktuj się z nimi, wyjaśnia CI wszystko co i jak ;) Ale tak to wygląda (tak mi się wydaje), że kupujesz normalną, zarejestrowaną firmę, która nigdy żadnej działalności nie prowadziła, jest "czysta" a Ty prowadzisz jak chcesz ;) Z tego co wiem ludzie z Idoneo są mega pomocni, więc pisz, dzwoń do nich i pytaj ;)

Postprzez adamos » Cz cze 02, 2016 5:12 pm

O Idoneo słyszałem wiele dobrego od bliskich znajomych, więc mogę polecić ich usługi, no - przynajmniej warto się nimi zainteresować :)

Postprzez Dorota » Pn lip 25, 2016 8:49 am

Anglia też mnie kiedyś kusiła :)

Postprzez Rob » N sie 07, 2016 2:35 pm

Teraz sytuacja tam się sporo zmieniała.

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes