Zarejestruj

Biznes w Anglii - opłacalny??

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Biznes w Anglii - opłacalny??

Postprzez barakobama » Cz lut 20, 2014 5:18 pm

witam

Obecnie mieszkam w Polsce, jednakże za 2 ,miesiące wyjeżdzam na stałe doAnglii. Mam tam siostrę, dlatego wszystko jest już uzgodnione i jadę aby trochę polepszyc swe życie.
Tak sobie myślę, czy warto w Anglii stworzyć jakiś swój własny bines? Czy to się opłaca? Jeśli tak to co warto otworzyć?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Biznes w Anglii - opłacalny??

Postprzez milosz99 » Pt lut 21, 2014 10:30 pm

No, z całą pewnością biznes w Anglii jest w 100 % bardziej opłacalny aniżeli na terenie naszego kraju. Co więcej, w Anglii o wiele łatwiej można otworzyć własną firmę aniżeli tutaj. Ja jesli miałbym możliwość na pewno bym spróbował;)

Postprzez Dankis » Śr mar 19, 2014 9:50 am

barakobama napisał(a):witam

Obecnie mieszkam w Polsce, jednakże za 2 ,miesiące wyjeżdzam na stałe doAnglii. Mam tam siostrę, dlatego wszystko jest już uzgodnione i jadę aby trochę polepszyc swe życie.
Tak sobie myślę, czy warto w Anglii stworzyć jakiś swój własny bines? Czy to się opłaca? Jeśli tak to co warto otworzyć?

Kim jesteś z zawodu? Moze kosmetyka - ten biznes zawsze będzie się kręcił :)

Postprzez Rysia » Pn kwi 28, 2014 6:49 am

Na początku będziesz musiała się rozeznać na miejscu, czego w okolicy brakuje i co ma szansę przynosić jakiś dochód. Tak na odległość trudno jest cokolwiek stwierdzić.

Postprzez markobylos » Śr cze 11, 2014 10:29 am

na pewno warto. tylko nie jest to łatwo. w pierwszej kolejności poznaj rynek, sprawdź, jak funkcjonuje tamtejsza ludność, oceń czego brakuje i dopiero otwieraj biznes

Postprzez broskev » Cz cze 12, 2014 7:40 am

w Anglii nie ma tak restrykcyjnych warunków i kolosalnych podatków jak w Polsce. Ale to jeszcze nie jest gwarantem tego, że biznes wypali. W każdym kraju ludzie zakładają biznesy, które funkcjonują przez lata i takie, które jeszcze szybciej są zamykane. nie mogę Ci odpowiedzieć, że tak opłaci ci się, lub nie - nie opłaci się. To wszystko zależy od tego jaki będziesz miec pomysł i przede wszystkim - co z nim zrobisz.

Postprzez kubolek » Śr cze 18, 2014 6:32 am

kurcze, ludzie Wasze niektóre pytania sa tak bardzo ogólne, że na prawdę na nie ciężko odpowiedzieć. można lecieć schematami, które okażą się nieprawdziw. Opisz coś więcej na temat biznesu, który planujesz zalożyć w Anglii wtedy może ktoś coś doradzi.

Postprzez gierkowy » Wt cze 24, 2014 9:06 am

myślisz o swoim biznesie? proponuję prezz jakiś czas tam popracować "na czyjeś konto", zeby poznac jak funkconuje tamtejszy rynek. pchanie się na zupełnie obcy rynek bez odpowiedniego przygotowania, dla mnie jest głupotą (nie bierz tego do siebie). Ale to jest pójście w zupełne nieznane. Nie znając prawa, zasad funkcjonowania tamtejszego rynku, bez szczególnego pomysłu - sama chęć zrobienia czegoś nie wystarczy

Postprzez nowyak » Pn lip 21, 2014 11:50 am

myślę, że w Angli jest podobnie jak w Polsce (no może nie jeśli chodzi o podatki), jednak w Anglii biznesy bywają rozne i jedne są bardziej opłacalne inne mniej - jeśli powiesz co to za pomysł, może wtedy ktoś bedzie w stanie go lepiej ocenić

Postprzez nest1345 » Pn lip 28, 2014 6:42 am

nie ma co generalizować - wszystko zalezy od Twojego podejścia i od branzy w którą chcesz wejść

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes