Zarejestruj

Biznes w domu

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Biznes w domu

Postprzez ezawada » Pt kwi 24, 2015 6:14 am

Dokładnie. Najważniejsze to po prostu mieć na biznes dobry plan.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Justynaa » Śr maja 06, 2015 7:13 am

Wybór jest spory, tak jak inni pisali głownie to prowadzenie sklepu internetowego. Można też pomyśleć o szyciu, tworzeniu biżuterii czy jakiś dekoracji.

Postprzez ezawada » Cz lip 16, 2015 7:34 am

Szycie to bardzo dobry pomysł na biznes jest. Można zamówić na przykład dobrej jakości wszywki w Imarze, do tego breloki itp. i dodawać do ubrań i innych rzeczy. Wtedy coś oryginalnego się tworzy, co można łatwo sprzedać.

Postprzez dawidb » N sty 24, 2016 4:17 pm

[spam]
Rok 2015 był dobrym rokiem dla [spam].Liczba zarejestrowanych użytkowników powiększyła się 10-krotnie.
Może ty też chcesz coś zmienić w nowym roku 2016?

[spam] jest bardzo solidną firmą, obecnie jest na 1074 miejscu w rankingu Alexa i bije na głowę inne firmy reklamowe (mBank miejsce 2007).
To znaczy, że stronę odwiedza dziennie około 1mln osób.

Strona oferuje kilka możliwości zarabiania:
- poprzez Cashlinks tj. oglądanie płatnych reklam
- kupowanie adpacków,

Rozwinę się tutaj troszeczkę na temat adpacków.
Adpack jest to paczka z reklamami. Każdy adpack kosztuje 50$ i generuje 110% zysku w 55 dni co daje 55$(5$ czystego zysku w 55 dni z każdej paczki).
Inwestując 2000zł dostaniemy 10 paczek, przy reinwestycjii(kupowanie nowych paczek) zarabiany wiecej.
Pomyśl co za to możesz kupić? Myślę że dobrej klasy samochód. Wpłacając 10000 złotych na lokatę bankową, po roku mamy około 10 300 złotych. Za te pieniądze nie opłacisz nawet rachunków.
Nie wierzysz? Ja zaczynałem od 10 adpackow, obecnie mam 57. Pracuje w [spam] od 5miesiecy.
Jeżeli zaczniesz z większym wkładem szybciej osiągniesz swój cel i zasmakujesz korzyści które oferuje TrafficMoonson.

Wydaje się proste, ale aby generować zysk w programie trzeba obejrzeć aż 10 reklam dziennie.
Każda reklama trwa 20sekund. Wystarczy około 10 minut dziennie aby oglądnąć 10 reklam oraz kupić paczki.

Strona oferuje nam procesory płatnicze takie jak: PayPal, PayZa oraz SolidTrustPay.

Jak dla mnie nie ma obecnie lepszej strony reklamowej na której można zarobić pieniądze.
Nie znam żadnej osoby króra była by nie zadowolona z TrafficMoonson.

Jeżeli ty też chcesz zmienić swoje życie napisz do mnie na dawidb546@gmail lub
http://trafficmonsoonteam.pl/dawid3991H5

a gwarantuje ze zmienicie całkiem swoje życie

Postprzez WeronikaBB » Wt sty 26, 2016 12:16 pm

Może to być prowadzenie fanpage'a lub inne usługi związane z pracą w internecie.

Innym pomysłem - dla osób twórczych i posiadających zdolności manualne - może być rękodzieło. Znam wiele osób, które w ten sposób rozkręcają biznes.

Pozdrawiam :)

Postprzez bozena96 » Pn mar 07, 2016 10:39 am

Też mam firmę w domu i powiemże i owszem jak najbardziej opłaca się jedynie jaki miałam problem to pozyskiwanie klientów odbiorców ale skutecznie pomogół mi w tym http://cyberbiznes.pl/

Postprzez Chinesse » Cz mar 10, 2016 1:52 pm

Jeśli ktoś lubi pisać, można zostać copywriterem, pisać artykuły na strony internetowe. Praca zdalna, także nawet nie trzeba wychodzić z domu :) z tym,że to jest na zasadzie płatności za artykuł także jako dodatkowy zarobek, bo jeśli to miałoby być jedyne źródło dochodu to już w większej agencji reklamowej na stałe w biurze :)

Postprzez drozdobyx » Śr mar 23, 2016 11:57 am

Prowadzenie fanpage lub copywriting jest fajny

Postprzez rachelka » N mar 27, 2016 9:35 pm

Wszystko co wiąże się z późniejszą sprzedażą w sieci spokojnie możesz prowadzić przecież w domu, no i wszystko co wymaga tylko komputera i pozwala realizować zlecenia zdalnie, znajomy zajmuje się designem w branży opakowań i do tego absolutnie nie potrzeba siedziby, tak btw. jadę z nim teraz właśnie na Targi Packaging Innovations i zapowiada się bardzo ciekawie

Postprzez dawidb » Pn mar 28, 2016 10:17 am

Witam,

Zapraszam wszystkich do odwiedzania mojego nowego bloga oraz do rejestrowania się na podanym linku biznesowym z nim aby stworzyć sobie i zachować okazałą wypłatę miesięczną

http://zarabiaj123.blogspot.com/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes