Zarejestruj

Biznes w domu

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Biznes w domu

Postprzez poster » Pt kwi 01, 2016 9:50 am

Warto szukając pomysłu na biznes poszukać inspiracji w różnych miejscach, pewnie mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że branża opakowań rozwija się teraz niezwykle prężnie i warto poszukać w niej swojego miejsca może, fajne wydarzenie będzie lada dzień w Warszawie Targi Packaging Innovations więc spokojnie można zajrzeć, tym bardziej jak się zarejestruje to wejście jest za darmo i poszukać czegoś dla siebie

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez drozdobyx » Śr kwi 06, 2016 1:06 pm

jeśli lubisz pisać to proponuje copywriting czyli pisanie artykułów na stronę internetową

Postprzez adamos » Cz kwi 07, 2016 7:15 am

popieram użytkownika POSTER - targi opakowań, to naprawdę świetna sprawa. Rok temu byłem pierwszy raz i w tym też się wybieram. Naprawdę dużo przydatnych rzeczy się tam dowiedziałem, nie tylko z tych konferencji, ale ze zwykłej rozmowy z ludźmi z ogromnym doświadczeniem. No i wymiana wizytówek - nie o... się - bardzo ważna sprawa. :) Tak jak kolega wspomniał, rejestracja za darmo, więc szkoda nie skorzystać...

Postprzez klucznik » Pt wrz 23, 2016 9:26 am

a jeszcze co chciałem powiedzieć, to to, że w sumie z domu można zarządzac wynajmem mieszkań - siostra tak robi, że wynajmuje turystom swoje kilka mieszkań, dobry pieniadz z tego jest, a wiele się nie napracuje, bo tylko musi podjechać i wziąć klucze no i trochę po nich ogarnąć mieszkanie. ja to bym chciał tak zrobić, ale nad morzem - kwatery prywatne czy tam apartamenty na przykład, jak w tym roku byłem w Rowach to naprawdę piękne miejsce, a kupić sobie tam apartament i wynajmować - niesamowita sprawa, potem na starość jak się już spłaci można tam zamieszkać :D

Postprzez MarcinProchowski » Wt mar 21, 2017 7:46 pm

każdy może robić biznes z domu, czy to telemarketing czy to własny sklep internetowy tak jak ja robię już od roku czasu i z fantastycznym naprawdę skutkiem. na początku cięzko się było przestawić i obeznać z tym, mnóstwo nowego oprogramowania, do tego jeszcze obsługa itd. ale wszystko z czasem łatwo przyswoić, zwłaszcza przy takim oprogramowaniu jak sellasist, że to naprawdę wygląda bardzo intuicyjnie mimo szerokiego zakresu możliwości :)

Postprzez filantrop » Pt lut 22, 2019 5:16 pm

Szablony na początek to fajna sprawa, bo nas trochę nakierowywują jednak na to jak pisać. Ja próbowałem też sam na początku coś tworzyć bez tak zwanej ,,podkładki", ale niezbyt mi to wychodziło - grafikiem nie jestem niestety ;(. Skorzystałem z SzybkieCV z tego co kojarzę i tam były calkiem spoczko szablony ;)

Postprzez adamos » N mar 10, 2019 12:37 pm

Zależy jakiej pracy poszukujesz. Bardzo wygodnym rozwiazaniem jest napisanie uniwersalnego CV (najlepiej w szybkieCV.pl), żeby bylo adekwatne do wielu stanowisk na raz.

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes