Zarejestruj

Biznes w domu

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Biznes w domu

Postprzez poster » Pt kwi 01, 2016 9:50 am

Warto szukając pomysłu na biznes poszukać inspiracji w różnych miejscach, pewnie mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że branża opakowań rozwija się teraz niezwykle prężnie i warto poszukać w niej swojego miejsca może, fajne wydarzenie będzie lada dzień w Warszawie Targi Packaging Innovations więc spokojnie można zajrzeć, tym bardziej jak się zarejestruje to wejście jest za darmo i poszukać czegoś dla siebie

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez drozdobyx » Śr kwi 06, 2016 1:06 pm

jeśli lubisz pisać to proponuje copywriting czyli pisanie artykułów na stronę internetową

Postprzez adamos » Cz kwi 07, 2016 7:15 am

popieram użytkownika POSTER - targi opakowań, to naprawdę świetna sprawa. Rok temu byłem pierwszy raz i w tym też się wybieram. Naprawdę dużo przydatnych rzeczy się tam dowiedziałem, nie tylko z tych konferencji, ale ze zwykłej rozmowy z ludźmi z ogromnym doświadczeniem. No i wymiana wizytówek - nie o... się - bardzo ważna sprawa. :) Tak jak kolega wspomniał, rejestracja za darmo, więc szkoda nie skorzystać...

Postprzez klucznik » Pt wrz 23, 2016 9:26 am

a jeszcze co chciałem powiedzieć, to to, że w sumie z domu można zarządzac wynajmem mieszkań - siostra tak robi, że wynajmuje turystom swoje kilka mieszkań, dobry pieniadz z tego jest, a wiele się nie napracuje, bo tylko musi podjechać i wziąć klucze no i trochę po nich ogarnąć mieszkanie. ja to bym chciał tak zrobić, ale nad morzem - kwatery prywatne czy tam apartamenty na przykład, jak w tym roku byłem w Rowach to naprawdę piękne miejsce, a kupić sobie tam apartament i wynajmować - niesamowita sprawa, potem na starość jak się już spłaci można tam zamieszkać :D

Postprzez MarcinProchowski » Wt mar 21, 2017 7:46 pm

każdy może robić biznes z domu, czy to telemarketing czy to własny sklep internetowy tak jak ja robię już od roku czasu i z fantastycznym naprawdę skutkiem. na początku cięzko się było przestawić i obeznać z tym, mnóstwo nowego oprogramowania, do tego jeszcze obsługa itd. ale wszystko z czasem łatwo przyswoić, zwłaszcza przy takim oprogramowaniu jak sellasist, że to naprawdę wygląda bardzo intuicyjnie mimo szerokiego zakresu możliwości :)

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes