Zarejestruj

Copywriting czy można na tym zarobić?

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Copywriting czy można na tym zarobić?

Postprzez lebek7 » Wt sty 28, 2014 4:57 pm

witam'
Zaczynam własnie pracę jako osoba pisząca teksty dla potrzeb internetu.
To moje pierwsze zlecenie i chcę zapytać czy jest to opłacalne? Jak myślicie? warto podjać się tej pracy?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Copywriting czy można na tym zarobić?

Postprzez ktos » Śr sty 29, 2014 12:17 pm

Mam pewne doswiadczenie w tej branży, praca ma idealne warunki, jednak z zarobkami różnie bywa. W sumie to nie ma na rynku jednej ustalonej kwoty, możesz więc ponegocjować, ale większość zależy od twoich umiejętności...zarobki przeciętne..ale nie ma co narzekać:)

Postprzez Ninka » Cz sty 30, 2014 5:58 pm

Jeśli będziesz brać dużo zleceń, wtedy ta działalność będzie opłacalna. Teraz jest duże zapotrzebowanie na pisanie tekstów, więc opłaca sie w taką działalność wejść i można na tym dobrze zarobić.

Postprzez milosz99 » Pt lut 21, 2014 9:43 pm

Oczywiscie, ten rodzaj pracy cieszy się dziś dużym zainteresowaniem i coraz więcej osób jest chętnych taką pracę wykonywać. Myślę, że jest to dobra praca, ale faktycznie aby dużo zarobić musisz mieć sporo czasu i włozyć w pracę wiele wysiłku.

Postprzez Dankis » Śr mar 19, 2014 9:52 am

lebek7 napisał(a):witam'
Zaczynam własnie pracę jako osoba pisząca teksty dla potrzeb internetu.
To moje pierwsze zlecenie i chcę zapytać czy jest to opłacalne? Jak myślicie? warto podjać się tej pracy?

Wybrałeś branżę cieszącą się sporym zainteresowaniem, może być dla Ciebie dochodowy jeżeli będziesz bardzo profesjonalnie podchodził do tematu

Postprzez Barmanka » N mar 30, 2014 5:05 pm

Można zarobić pod warunkiem, że umiesz wykorzystać w odpowiedni sposób swoje umiejętności

Postprzez Agatka » Wt kwi 29, 2014 9:58 am

Wszystko zależy od twojego podejścia i umiejętności. Twoje teksty muszą być unikalne i poprawne merytorycznie i ortograficznie. Jeśli te warunki będziesz spełniać będziesz mieć coraz więcej klientów i dużo zarobisz.

Postprzez werty12 » Wt kwi 29, 2014 7:16 pm

Od siebie dodam, że to raczej niewdzięczna praca. Lepiej zatrudnij się jako copywriter w jakiejś firmie. Na własną rękę możesz nie dać rady się utrzymać.
Folia bąbelkowa :)
Materiały eksploatacyjne i biurowe - www.kalena.pl

Postprzez radeq » Śr kwi 30, 2014 7:30 am

Od razu powiem tak - jeśli i tak robisz to co zawsze (piszesz) , to dlaczego nie dostawać pieniędzy za to , co robisz?? Każdy grosz jest dobry... Pisząc tylko godzinkę dziennie możesz dorobić nawet 500zł miesięcznie - czy to nie jest już pieniądz??

Postprzez markobylos » Śr cze 11, 2014 10:26 am

to jest fajna sprawa. nie wymaga bardzo dużo czasu. Wiadomo im więcej czasu poświęcisz tym więcej zarobisz. polecam taką formę dorobku dla studentów. Tylko trzeba się znać na ortografii :)

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes