Zarejestruj

czy w Polsce biznes się opłaca?

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: czy w Polsce biznes się opłaca?

Postprzez klucznik » N lis 20, 2016 4:00 pm

My myślimy o plantacjach przykładowo borówek i innych takich. Znaleźliśmy ciekawą ofertę na romanscy.info, ponieważ firma ta nie tylko sprzedaje sadzonki, ale także doradza, więc bardzo ciekawa oferta. Myślimy nad tym coraz poważniej.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez rachelka » Pt lis 25, 2016 12:39 pm

pewnie trzeba trafić w swoją branżę i znaleźć coś gdzie raz się będzie realizować a dwa trafi się do klienta, ja mam bardzo małą jednoosobową działalność, ale krawiectwem zajmuję się z pasji i myślę że to jest klucz z pomocą którego udało mi się trafić do klientów i zbudować z nimi trwałe relacje, nie musiałam inwestować dużo, ostatnio postawiłam tylko na lepszą maszynę z Łucznika http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Martyna-2080-Nowosc-Wysylka-Gratis-/1314 i naprawdę cieszę się że nie jestem od nikogo w swojej pracy zależna

Postprzez filantrop » Wt lis 29, 2016 12:46 pm

pytanie bardzo ogólne i ciężko coś powiedzieć, ja jakiś czas temu postawiłem na haft komputerowy i znalazłem miejsce dla siebie na rynku, więc jestem zadowolony i uważam że da się biznes w Polsce rozkręcić, w haficiarkę początkowo musiałem zainwestować no ale to już miałem odłożone i na sprzęcie z Bernina pracuję, teraz już 3 hafciarki są potrzebne więc widać rozwój :)

Postprzez Dorota » N sty 08, 2017 3:34 pm

Jak się czyta wywiady z osobami którym udało się odnieść sukces to widać że tak :) http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk#im_sie_udalo

Postprzez liam » Pt sty 20, 2017 6:42 am

tak ale moim zdaniem trzeba mieć do tego predyspozycje. bez tego można splajtować w pół roku przy najleppszych nawet wiatrach. mi się na szczęście udało, ale głównie dlatego że uważnie dobieram współpracowników i programy jakie użytkuje. są przecież dobre oprogramowania takie jak sellingo, które nie kosztują dużo. nie sztuka wydać wszystko co się zarobi, nie?

Postprzez Rob » Cz kwi 27, 2017 10:09 am

Co co cuk to warto tam zajrzeć gdy się szuka taniego OC.

Postprzez T85 » Cz maja 04, 2017 1:20 pm

Opłaca się, pomimo trudności (urzędy, papierologia itp). Jednak jeśli masz dobry pomysł, to trudno żeby się nie opłacało. Te trudniejsze kwestie (urzędowe) też można stosunkowo łatwo opanować, mając do użytku odpowiednie narzędzia. Ja osobiście korzystam z produktów od RESET2, i jestem w stanie dużo zrobić samodzielnie.

Postprzez filantrop » Wt maja 23, 2017 9:27 am

Inną sprawą jest też, że jak już się ten biznes otworzy to trzeba go solidnie chronić i chociażby zastrzeżenie nazwy wydaje mi się zdecydowanie koniecznością https://zastrzezone.pl/pl/oferta/zastrzezenie-nazwy-i-logo-firmy/3,17,25 bo później można sobie wiele nerwów zaoszczędzić

Postprzez Dorota » So cze 24, 2017 7:14 pm

Rob napisał(a): Co co cuk to warto tam zajrzeć gdy się szuka taniego OC.

Zwłaszcza pakiety się opłaca brać.

Postprzez MarcinProchowski » Śr lip 19, 2017 1:40 pm

Ja tam poszukuję darmowego oprogramowania ale wszystkie te co są to albo kulawe szczerze mówiąc, albo takie, że mają ograniczony transfer lub pojemność do przedziałów które przekraczam. Ale nie poddaję się.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes