Zarejestruj

czy w Polsce biznes się opłaca?

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: czy w Polsce biznes się opłaca?

Postprzez liam » Pn lip 24, 2017 4:48 am

skoro i tak i tak trzeba zacząć od wyglądu sklepu, to zacznij od tego, żeby mieć do niego abonament gratis dzięki temu, skoro transfer w zupełnie darmowych Cię nie interesuje. W Sellingo jest tak teraz, bo mają promocję. A w tym czasie zarobisz na późniejszy abonament.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez MarcinProchowski » Pn lip 24, 2017 9:39 am

dobrze wiedzieć, dzięki i biorę się za sprawdzanie!

Postprzez adamos » Pt wrz 15, 2017 10:21 am

Ja myślę, że się opłaca. Tylko trzeba uważać, żeby być na bieżąco z przepisami. W Polsce zmieniają się dość często, no i ze wszystkim trzeba niestety załatwiać bardzo dużo formalności. U mnie na szczęście bardzo dobrą robotę robi biuro rachunkowe Gama, zajmują się moją księgowością i zawsze mają aktualną wiedzę o przepisach. Myślę, że bez profesjonalnej księgowości byłoby ciężko prowadzić w Polsce biznes.

Postprzez poster » Cz lis 08, 2018 7:32 pm

Ja bym polecał poszukać opcji jakiegoś zewnętrznego finansowania - np. ładnie sobie z tym radzą takie podmioty jak np. Financial Home - solidna firma udzielająca kredytów hipotecznych, ale pozabankowo. Wiem, że sporo inwestorów teraz z takich opcji korzysta, a FH mają naprawdę solidne opinie. Warto rozważyć.

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes