Zarejestruj

drukarnia

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: drukarnia

Postprzez Dorota » N paź 25, 2015 6:22 pm

Sporo.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez casdso » Śr lis 11, 2015 12:55 pm

Pomysły zawsze są dobre, ale liczy się wykonanie. Taka drukarnia to koszt minimum kilkudziesięciu tysięcy na początek. Do tego dochodzą klienci, których na początku niekoniecznie się ma. To duża inwestycja, trzeba ją bardzo szczegółowo przemyśleć.
[url=http://www.butyrobocze.com.pl]buty urgent[/url]

Postprzez dekownetrz » Pn lis 23, 2015 2:17 pm

No właśnie jakość. Bo od niej dużo zależy - trzeba rozeznać się jak stoi sytuacja u konkurencji, żeby nie wychodzić do klienta od razu z byle czym. Zarówno papier jak i wydruk musi spełniać oczekiwania.
Przedsiębiorzymy!

Postprzez tomwiel » Wt gru 22, 2015 7:50 am

Drukarnia to na moje oko dobry biznes. Zwłaszcza jak zaproponujemy klientom usługi reklamowe – ulotki, wizytówki, billboardy. DO tego można dorzucić wyrób pieczątek (są firmy, które sprzedają maszyny do wyrobu pieczątek, Modico np.) Wtedy przychodzi klient i od razu zamawia cały pakiet.

Postprzez miki789 » Pn lut 15, 2016 8:09 pm

Wg mnie spokojnie można zlecić tego typu wydruk tej drukarni Neo-Net w Krakowie, mają przyzwoity cennik i świetny sprzęt, dzięki czemu zachowujemy jakość obrazu. Poa tym mają wygodny, przejrzysty system wysyłania plików i zamówień.

Postprzez filantrop » Śr lis 09, 2016 7:39 pm

Myślę, że większe firmy przeważnie współpracują z zaufanymi firmami, które mają już swoją, wypracowaną renomę. U mnie w firmie współpracują z 3ddamix.com już od dłuższego czasu bo wiemy, ze jest to sprawdzona firma. Ciężko jest wejść w ten biznes obecnie, ponieważ firmy, które już istnieją mają swoją renomę.

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes