Zarejestruj

Inwestowanie w nieruchomości dla zarabiania

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Inwestowanie w nieruchomości dla zarabiania

Postprzez poster » N wrz 11, 2016 8:39 pm

a co sądzicie o kupowaniu nieruchomości pod wynajem? moim zdaniem dobry pomysł, zeby zainwestować pieniadze, ale czy cokolwiek się zarabia na tym? bo popatrzcie, kupujecie np super mieszkanie, wynajmujecie je dajmy na to turystom, kredyt się spłaca sam w zasadzie, tylko czy oprócz spłaty kredytu jest z tego jakiś dodatkowy pieniądz? bytam, moze ktoś się takim czymś zajmuje, bo sam chciałbym kupić jakiś miły apartament nad morzem, o czymś takim myślałem http://www.apartamentyrowy.pl/

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Inwestowanie w nieruchomości dla zarabiania

Postprzez adamos » N paź 16, 2016 10:27 pm

no nie jest to zły pomysł, aczkolwiek nie każdy może od razu na wstępie wywalić kilka dziesiąt złotych wkładu własnego. nie tak łatwo dostać kredyt mieszkaniowy. ale próbwać warto, mieszkanie pod wynajem spoko sprawa, a nad morzem to już w ogóle :) a Rowy bardzo ładne miejsce, myślę, że apartamenty tam miałyby branie :)

Postprzez monika91 » Pn paź 24, 2016 9:38 pm

fajna sprawa, sama też bym chętnie w taki apartament zainwestowała, gdybym tylko miała takie fundusze :D myślę, że nasze polskie morze będzie na powrót przeżywać oblężenie, także chyba warto by było mieć taki apartamencik na przykład w Rowach :)

Postprzez miroon » So cze 10, 2017 9:30 am

Jestem spod Krakowa, dlatego też zainwestowałem w Krakowie w mieszkanie na wynajem. Wynajmuję turystom przy pomocy FriendHouse http://www.friendhouse-apartments.pl . Plus taki, że jest sporo turystów w mieście, więc bez problem się mieszkanko wynajmuje, no i ja nie muszę dbać o jego sprzątanie, zmianę pościeli, ręczników czy przekazywania kluczy. Wszystko ta firma robi za mnie.

Postprzez poster » Pn wrz 11, 2017 12:07 am

Inwestowanie w nieruchomości naprawdę się opłaca, myślę, że teraz to jedna z najlepszych opcji na zarabianie. To jest świetny pomysł na dodatkowe pieniądze w okresie letnim. Sama mam mieszkanie w inwestycji apartamentyrowy.pl i w wakacje wynajmuję go jako lokalizację dla wczasowiczów. Dużym plusem też jeśli chodzi o to miejsce jest opcja oddania mieszkania w ręce ludzi zajmujących się tam wynajmem za nas samych, bardzo wygodne dla osób które na codzień nie mieszkają nad morzem.

Powrót do Pomysł na biznes