Zarejestruj

kobiecy pomysł na biznes

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: kobiecy pomysł na biznes

Postprzez janusz » Wt lut 10, 2015 8:50 pm

to chyba jakiś wirus, bo już w kilku tematach widziałem ten sam identyczny tekst, jak powyżej...

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez america » Cz lut 12, 2015 1:56 pm

to zależy od kobiety. niektóre mają takie typowe kobiece zainteresowania i będą się spełniały jako właścicielki salonów piękności lub przedszkoli. inne kobiety są rekinami biznesu i nie straszna im żadna branża, więc odnajdą się nawet jako właścicielki warsztatów samochodowych czy różnych firm produkcyjnych. nie można wkładać kobiet do jednego worka. minęły czasy typowo kobiecych zawodów, teraz kobieta może zostać kim zechce, jeśli tylko zechce i ma ku temu pewne predyspozycje.

Postprzez ajsis » Pt lut 13, 2015 11:53 am

Coś związane z marketingiem w sieci - to jest cały czas opłacalne. Marketing w Social Media, projektowanie stron. A z innej branży wizaż i fotografia ale tu trzeba być świetnym

Postprzez klucznik » Wt lut 17, 2015 10:47 am

moja zona prowadzi salon kosmetyczny i mysle ze sie w tym spelnia :) ale mysle, ze taki biznes trudno zalozyc nie maja zadnego wyksztalcenia w tym kierunku bo trzeba wiedziec jakie maszyny i sprzet zakupic, jakie kosmetyki i preparaty beda najlepsze itd. chociaz tez ostatnio wpadla na fajny pomysl i wymyslila zeby klientki umawialy sie na wizyzte internetowo przez booking-please i bardzo fajnie sie to sprawdza :)

Postprzez janusz » Wt mar 10, 2015 9:35 pm

wydaje mi się, że kobiety w tym całym marketingu reklamie to się równie dobrze odnajdują jak mężczyźni

Postprzez ezawada » Pt kwi 24, 2015 6:12 am

Potwierdzam. Znam wiele Pań, które prowadzą biznes i świetnie się w tym odnajdują.

Postprzez Justynaa » Śr maja 06, 2015 7:17 am

Spodobał mi się ten pomysł z konsultantem ślubnym, tylko mam wrażenie, że jakoś mało osób teraz śluby bierze :)

Postprzez zygmuntF » Śr maja 06, 2015 12:47 pm

Fajnym pomysłem jest sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami. Wystarczy zlecić komuś wykonanie sklepu online lub skorzystać z gotowych programów, wybrać szybkie płatności online, dostawcę i do dzieła.

Postprzez mkotek » Pn cze 29, 2015 10:54 am

Moja koleżanka wraz z mężem prowadzą salon okien, drzwi, parapetów i dodatków do mieszkania. Okna mają jedne z wiodących na rynku, dogadali się z dostawcami, np. Mają z Częstochowy (na dostawę końcówek do parapetów) i sprzedają. Branża się rozwija, ludzie ciągle coś budują, więc jest popyt.

Postprzez ezawada » Wt cze 30, 2015 12:56 pm

Branża reklamowa i modowa się dobrze trzymają. Jedna z moich znajomych zamawia naszywki w Imarze, zgodnie z pomysłem klienta i potem to naszywa na różne rzeczy: ubrania, torby, plecaki itp. Można to wykorzystać też jako dekorację odzieży roboczej. Jest spore zainteresowanie, bo firmy lubią takie dodatki.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes