Zarejestruj

kobiecy pomysł na biznes

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: kobiecy pomysł na biznes

Postprzez monika91 » Pn kwi 11, 2016 7:53 am

JulianJ napisał(a):Targi Opakowań to naprawdę miejsce godne polecenia i odwiedzenia! Sam, jeżeli tylko mogę, pojawiam się na nich od kilku lat. Niezwykle inspirujące, to im tzreba przyznać, nie traci na tym jednak merytoryka. W tym roku szykuje się masa szkoleń, więc tym bardziej warto się zastanowić, gdyby ktoś *jakimś cudem) nie był jeszcze do nich przekonany. No i można poznać naprawdę wieleee osób :)

popieram w 100% - dużo ciekawych seminariów, warsztatów, które są prowadzone rzeczywiście w niesamowicie ciekawy sposób. Tak, by zainteresować i naprawdę przekazać to co się może przydać. :) Do zobaczenia jutro!

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Dorota » N maja 08, 2016 2:24 pm

Bardzo ciekawie ta kobieta opowiada o swoim doświadczeniu w biznesie http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk/paulina_bielaszewska-zubkowska_-_nowogard

Postprzez Rob » Pn cze 06, 2016 8:40 am

Jak już prowadzi się jakiś biznes to można pomyśleć o drugiej działalności np. w takiej formie http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_punkt_partnerski zawsze to dodatkowe pieniądze

Postprzez Dorota » Wt lip 05, 2016 8:35 am

Fajnie że w tej opcji Cuk daje dostęp do oferty 18 TU i że zapewniają szkolenie, wdrożenie do prowadzenia tego biznesu.To jest też okazja żeby się przekwalifikować, zdobyć nowe doświadczenie.

Postprzez adamos » Śr sie 17, 2016 10:13 am

targi to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Mój biznes właśnie w taki sposób nabrał obrotów zaraz po reklamowaniu się na takich imprezach :) Teraz znowu wybieram się na do EXPO na Maintenance czyli targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji. Po pierwsze liczę kolejny raz na dużą frekwencję a do tego mam zamiar dowiedzieć się ciekawych rzeczy logistycznych, które bez wątpienia mi się przydadzą.

Postprzez drozdobyx » Pt sie 19, 2016 1:49 pm

Mój kobiecy pomysł na biznes to było założenie sklepu internetowego odzieżowego. Wszystko funkcjonuje ok, na początku miałam wątpliwości czy to wypali ponieważ jest duża konkurencja ale się udało. Z e-sklepem nie było dużo roboty, oprogramowanie gotowe, płatności przez dotpay (wszystko działa bez zarzutów) , reklama w internecie i klienci sami przyszli :)

Postprzez adamoss » Pt sie 26, 2016 8:29 am

Jak szukasz pomysłu na firmę to odwiedź ta stronę http://www.stapol.pl/. Nie spotkałem tak dobre firmy sprzątającej jak ta . Wszystko jest na 5+ . W swojej ofercie mają również wynajem ogumienia do biur typy chodniki i inne usługi z zakresu sprzątania i konserwacji odzieży roboczej.

Postprzez poster » Cz wrz 01, 2016 12:02 am

Ja założyłam sklep internetowy w Czechach. I idzie mi narazie naprawdę dobrze :) A dlaczego akurat ten kraj? Ze względu na niskie koszty. Zgłoście się do idoneo, to dzięki nim rozwijam swój biznes, bardzo pomagają na starcie :)

Postprzez rachelka » Śr lut 08, 2017 9:28 pm

Ja sama szyje i sprzedaje swoje wyroby w internecie. Biznes jak najbardziej kobiecy bo szyc nauczyla mnie babcia :) Jedyne co musialam to zakupic lepsza maszyne bo jej byla wysluzona i tak kupilam maszyne Bernina. A teraz sie dowiaduje jak wyglada sytuacja z dotacjami bo bardzo chcialabym kupic sobie hafciarke Bernina :)

Postprzez Toxi » Cz lut 09, 2017 2:40 pm

Branża słodyczy - ludzie uwielbiają czekoladę i to się nie zmieni, a na polskim rynku jest jeszcze miejsce na nowe opcje. Wystarczy popatrzeć choćby na karmello opinie, by przekonać się o tym, że ta nisza ma przyszłość.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes