Zarejestruj

kobiecy pomysł na biznes

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

kobiecy pomysł na biznes

Postprzez nest1345 » Pn lip 28, 2014 6:37 am

cześć kobiety! Mam pytanie. jaki jest Wasz kobiecy pomysł na biznes? jak myślicie, co warto założyć, żeby kobieta z prowadzenia swojego biznesu była usatysfakcjonowana?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: kobiecy pomysł na biznes

Postprzez miki2525 » Wt sie 26, 2014 2:25 pm

Uważam, że mozesz spróbować otworzyć biznes typowo kobiecy (chociaż dziś już wielu mężczyzn też w nim pracuje) ale np fryzjerstwo, czy kosmetyczka to fajne pomysły z przyszłością:0)

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 8:03 am

to zależy od Twoich upodobań, bo fryzjerstwo czy kosmetyczka to i owszem może kobiecy zawód jest, choć co z tego, jeśli np nie masz doświadczenia ani pojęcia o prowadzeniu takiego biznesu. znajdź coś co lubisz robić i zacznij na tym zarabiać - a wtedy Cię to usatysfakcjonuje.

Postprzez janusz » Wt lis 11, 2014 11:54 am

kobieta tak naprawdę może prowadzić też inne biznesy niż tylko te związane np. z pielęgnacją itd

Postprzez kaasiaa » Śr lis 12, 2014 9:38 am

Zależy jakie masz predyspozycje. Bo nikt nie zabroni Ci prowadzić warsztatu samochodowego jeśli się na tym znasz i jesteś świetnym zarządcą. Myślę, że nie ma co rozdzielać biznesu na typowo męski i typowo kobiecy. Te granice już się chyba zatarły.

Postprzez oliwkaa » Pn lis 24, 2014 7:55 am

Nie znając osoby trudno powiedzieć. Może to być sklep, restauracja, salon piękności, cukiernia. Kwestia pomysłu i Twoich umiejętności.

Postprzez agawa37 » Pt lis 28, 2014 11:54 am

witam juz pisałam w innym temacie- ja skorzystałam z pomysłu na myjnie parową. Czemu by nie kobiecy biznes? Jestem w pełni usatysfakcjonowana- krakowski oddział Ecomyjni, franczyza. Dostałam maszyny parowe , jak tak dalej pójdzie dokupie juz sama nowe. Poczytajcie jakie to proste.

Postprzez rachelka » So lis 29, 2014 2:05 pm

Ja chciałam otworzyc biuro zajmujące sie doradztwem ślubnym - taka konsultacja :) ale że pomysły szybko mi sie zmieniają , bo przeszło bez echa :)

Postprzez janusz » Śr gru 10, 2014 5:33 pm

rachelka napisał(a):Ja chciałam otworzyc biuro zajmujące sie doradztwem ślubnym - taka konsultacja :) ale że pomysły szybko mi sie zmieniają , bo przeszło bez echa :)

ciekawy jestem czy cos takiego na rynku dziala? w sumie przy slubie duzo do ogrniecia

Postprzez Mariolcia » Pt sty 23, 2015 10:43 am

Ja sądzę , że dobrym pomysłem na biznes jest otwarcie punktu paczkowego. Od roku prowadzę jeden i myślę o drugim w drugiej części miasta. Popyt na usługę jest duży. Mam mnóstwo klientów wysyłających części samochodowe, duże paki, które moje firmy kurierskie odbierają w śmiesznie niskiej cenie. Na każdej zarabiam :) Moi klienci nie mają dokąd pójść , ponieważ firmy kurierskie wycofują się z wszelkiego rodzaju przesyłek gabarytowych a firma , z którą współpracuje gwarantuje mi taką usługę. Forsend jeśli ktoś chciałby spróbować . Tylko nie w Gorzowie ;) Pozdrawiam

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes