Zarejestruj

Najlepszy pomysł na biznes w 2014

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Najlepszy pomysł na biznes w 2014

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 7:49 am

mój znajomy w tym roku otworzył sklep z żywnością dietetyczną. Robi na prawdę niezłą furorę. jednak nie znaczy to, że każdy kto taki sklep otworzy odniesie sukces. proponuję w pierwszej kolejności sprawdzić, czego brakuje w waszej okolicy i z czego ludzie chętnie skorzystają.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez janusz » N paź 12, 2014 3:07 pm

sklep to moze byc pomysl. w podobnym stylu moj znajomy otworzyl sklep z produktami z włoskimi. znalazł lukę, to jedyny taki sklep w miescie, na brak klientów nie narzeka

Postprzez kaasiaa » Śr lis 12, 2014 9:54 am

Mi się wydaje, ze sporo jest takich miejsc. Ale może u Ciebie w miejscowości będzie na to popyt bo akurat brakuje takich miejsc. Myślę, że możesz też założyć stronę internetowa i pomyśleć o sprzedaży przez internet, na pewno byś miał szansę dotrzeć do większego grona odbiorców.

Postprzez oliwkaa » Pn lis 24, 2014 7:45 am

Ja doradzam dokładną analizę Twojego rynku lokalnego. Po tym określenie co może być dochodowym interesem powinno przyjść dużo łatwiej. Dużo osób zarabia również poprzez internet - sklep, reklamy, strona internetowa, marketing internetowy...

Postprzez agawa37 » Pt lis 28, 2014 11:52 am

Dla mnie najlepszym pomysłem na biznes okazała się franczyza. Nie miałam takiej gotówki a z ich pomoca udało się. Otworzyłam w lipcu własną myjnie parową. Skorzystałam z pomocy krakowskiego oddziału Ecomyjni, franczyza. Dali mi nie tylko wsparcie merytoryczne ale oczywiście finansowe.Europejskie maszyny parowe. Warto było

Postprzez lukasz19911991 » N lis 30, 2014 2:07 pm

Można spróbować założyć działalność finansową związaną z przyjmowaniem opłat.
Tym bardziej, że można zakupić już gotowe i sprawnie działające oprogramowania do tego biznesu. Takimi rzeczami zajmuje się firma AMOLA , która oferuje system informatyczny oraz program kasowy, które w skrócie zajmują się generacją raportów i analiz oraz obsługą przelewów.

Postprzez janusz » Śr gru 10, 2014 5:32 pm

kaasiaa napisał(a):Mi się wydaje, ze sporo jest takich miejsc. Ale może u Ciebie w miejscowości będzie na to popyt bo akurat brakuje takich miejsc. Myślę, że możesz też założyć stronę internetowa i pomyśleć o sprzedaży przez internet, na pewno byś miał szansę dotrzeć do większego grona odbiorców.

podejrzewam, że to będzie następny krok

Postprzez MalinaN » Pn gru 29, 2014 2:07 pm

Wiadomo, że dobry pomysł, to połowa sukcesu, ale może zainspiruje Cię rozwiązanie, które sama przetestowałam. Chodzi o to, by zamiast wynajmować lokal, kupić pawilon handlowy, który można postawić niemal wszędzie. Dzięki temu mniej ryzykujesz, że Twój biznes nie wypali. Osobiście skorzystałam z oferty na stronie ramal.pl i jestem bardzo zadowolona z ich produktu. To naprawdę świetne, i według mnie nowoczesne, rozwiązanie. Serdecznie polecam :)

Postprzez Rob » Pt sty 30, 2015 6:46 pm

Minimalne ryzyko jest zawsze, byle nie za duże:)

Postprzez maksi » Śr wrz 16, 2015 1:35 pm

Również zastanawiam się nad uruchomieniem czegoś własnego, pytanie co to miałoby być? Do tej pory pracowałem głównie w handlu i to w tej branży czuję się najlepiej.
Mieszkam w około 130 tys mieście, a więc jest pewien potencjał. Jak wam się wydaje? Na co warto postaiwć?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes