Zarejestruj

Organizowanie imprez - Problem

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Organizowanie imprez - Problem

Postprzez Sacrefice » Wt gru 15, 2015 4:52 pm

Witam wszystkich, mam pewien pomysł na zarobienie pieniędzy, ale jestem młodym chłopakiem i nie mam takiego doświadczenia w tych sprawach. A zatem przejdę od razu do konkretów:

Mam zamiar zająć się organizowaniem imprez w klubach (wynajęcie klubu, DJ, Fotografa) a z tego wszystkiego ja miałbym zysk z biletów które sprzedawałbym przykładowo po 15 PLN. I tutaj mam parę pytań:

1. Czy imprezę muszę zgłaszać do jakiegoś urzędu czy zajmie się tym klub?

2. Jak mam odliczyć podatek od sprzedanych biletów i gdzie się z tym zgłosić? ( bilety będą sprzedawane przez promotorów ok. 10 )

Proszę o odpowiedzi na ten temat ;)

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Organizowanie imprez - Problem

Postprzez sebix » Pn sty 09, 2017 11:46 am

Podpowiadałabym ze swojego doświadczenia firmę Waldek i Jacek -waldekijacek.pl. Dobra obsługa. Wiem, że na pewno pracują w Poznaniu i też w Poznaniu właśnie organizowali dla mnie nagłośnienie i oświetlenie przy jednej z gal mody. Kompleksowo podchodzą do sprawy, mają doświadczenie i też trzeba im oddać, że bazują na lepszej jakości sprzętu. Całe wydarzenie było pod zadaszeniem, więc się bałam, że głos będzie jakoś podbijał i wyjdzie niewyraźnie, ale nie było żadnego pogłosu.

Powrót do Pomysł na biznes