Zarejestruj

Otwarcie domu weselnego

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Otwarcie domu weselnego

Postprzez gierkowy » Wt cze 24, 2014 7:45 am

mam w spadku spory budynek, który znajduje się około 10 km za miastem. w okolicach miasta znajduje sie w sumie tylko jeden (w porywach do dwóch) domów weselnyh. Mam zaoszczędzonych trochę pieniędzy. Zastanawiam się nad otworzeniem lokalu przystosowanego do organizacji wesel,komuń, chrzcin itp. CO o tym myślicie?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Otwarcie domu weselnego

Postprzez nowyak » Pn lip 21, 2014 11:54 am

otwarcie takiego domu wiąze się ze sporymi wydatkami a i dochody ma sezonowe. jednak sporo takich miejsc jest bardzo dochodowych, choć znam również osoby, które wtopiły na tym kasę. Nir wiem od czego to zależy

Postprzez kleopatra » Wt lip 22, 2014 11:30 am

duże domy weselne z bardzo dobra obsługą działają przez długie lata :) na pewno jest to spora inwestycja, ale śluby i wesela tez do taich nie należą :)

Postprzez Kowalczyk » Wt sie 26, 2014 12:19 pm

Moim zdaniem lipa. Polacy nie chcą się żenić. Teraz przyszłość mają małe i kameralne restauracje, idealne na organizowanie przyjęć okolicznościowych na 20 osób.

Postprzez janusz » Śr wrz 10, 2014 1:52 pm

lokal z dobrą obsługą i smaczną kuchnią raczej zapewnia Ci klientów. fakt, że jeśli chodzi o wesela i komunie to raczej sezonowo, ale zapotrzebowanie jest cały czas, w sumie organizację wesela to zaczyna się od znalezienia lokalu i często trzeba czekać b.długo

Postprzez Franciszek » Cz wrz 18, 2014 6:47 am

wydaje mi się, że założenie takiego domu weselnego wymaga bardzo dużego nakładu pieniężnego. sprawę trzeba dobrze przemyśleć, bo śluby to akurat zarobek sezonowy. jest sporo świetnych domów weselnych, które się zamykają.

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 7:54 am

gierkowy napisał(a):mam w spadku spory budynek, który znajduje się około 10 km za miastem. w okolicach miasta znajduje sie w sumie tylko jeden (w porywach do dwóch) domów weselnyh. Mam zaoszczędzonych trochę pieniędzy. Zastanawiam się nad otworzeniem lokalu przystosowanego do organizacji wesel,komuń, chrzcin itp. CO o tym myślicie?

plusem jest to, że est niedaleko od miasta i że w okolicy nie ma podobnych miejsc - wtedy myślę, że może to wypalić, ale inwestycja czeka Cię niemała na moje oko

Postprzez janusz » N paź 12, 2014 3:13 pm

też się kiedyś nad tym zastanawialem. w moim rodzinnym mieście by to wypaliło podejrzewam. inwestycja tak duza, ale zyski tez takie będą jeśli postawi się na jakość usług. Trzeba mieć świadomość, że na danym weselu znajdują się również potencjalni przyszli klienci. poza tym, może rzadziej, ale śluby odbywają się też w innych miesiącach niż lipiec czy sierpień

Postprzez Olaa » Pt paź 31, 2014 1:17 pm

Myślę, że skoro w Twojej okolicy jest nisza to warto ją wypełnić. Popyt na przyjęcia okolicznościowe będzie zawsze, kwestia dobrej oferty i rozreklamowania w początkowej fazie Twojego miejsca.

Postprzez kaasiaa » Śr lis 12, 2014 9:46 am

Olaa napisał(a):Myślę, że skoro w Twojej okolicy jest nisza to warto ją wypełnić. Popyt na przyjęcia okolicznościowe będzie zawsze, kwestia dobrej oferty i rozreklamowania w początkowej fazie Twojego miejsca.

Zgadzam się! Imprezy okolicznościowe, pracownicze rynek w tym przypadku jest spory. Myślę, ze warto

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes