Zarejestruj

Otwarcie placówki CUK - franczyza

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Otwarcie placówki CUK - franczyza

Postprzez Rob » Cz maja 08, 2014 9:16 am

Mój pomysł na własny biznes w ubezpieczeniach coraz bardziej się krystalizuje. Byłem już na rozmowie w CUK i teraz rozglądam się za lokalizacją. W mojej miejscowości sporo oddziałów się otworzyło , dlatego otwarty jestem na zmiany, nawet na przeprowadzkę. Dlatego szukam miejsca na start , podstawa żeby biznes dobrze mi się kręcił.Siedzę nad mapą i analizuję różne kierunki szukając miejsca na moje biuro. Przy okazji chciałby podpytać - kupowaliście może jakieś ubezpieczenie w CUK? Chciałbym się dowiedzieć od potencjalnych klientów czy poza OC , jest aktualnie ruch w tej branży.Pozdrawiam wszystkich zaczynających na swoim :)

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Otwarcie placówki CUK - franczyza

Postprzez Edna » Cz lis 06, 2014 8:26 pm

Przeszukałam forum bo właśnie też interesuje mnie franczyza w ubezpieczeniach. Udało Ci się otworzyć tą placówkę CUK? Jeśli tak , to możesz podzielić się spostrzeżeniami ? Najbardziej interesuje mnie czy faktycznie ta kwota około 20 tys. jest wystarczająca na otwarcie multiagencji ( lokal mam po poprzedniej działalności). W moim regionie są dwie placówki CUK więc myślę, że jeszcze by się dla mnie znalazło miejsce.

Postprzez oliwkaa » Pn lis 24, 2014 8:02 am

Myślę, że w ubezpieczeniach można zarobić całkiem nieźle. Bardzo dużo osób ma auto, czasami parkując pod blokiem zastanawiam się skąd ich się aż tyle wzięło. Coraz większa popularnością cieszą się również ubezpieczenia na życie.

Postprzez janusz » Śr gru 10, 2014 5:41 pm

nie korzystalem, mam juz wybranego ubezpieczyciela

Postprzez Rob » Pt sty 30, 2015 6:41 pm

Edna napisał(a):Przeszukałam forum bo właśnie też interesuje mnie franczyza w ubezpieczeniach. Udało Ci się otworzyć tą placówkę CUK? Jeśli tak , to możesz podzielić się spostrzeżeniami ? Najbardziej interesuje mnie czy faktycznie ta kwota około 20 tys. jest wystarczająca na otwarcie multiagencji ( lokal mam po poprzedniej działalności). W moim regionie są dwie placówki CUK więc myślę, że jeszcze by się dla mnie znalazło miejsce.

Witam, zarobiony byłem ostatnio:) Może najlepiej skontaktować się przez maila? Tak w skrócie mogę powiedzieć że właściwie wszystko wygląda tak jak w wypowiedziach tych osób http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk#im_sie_udalo a co do lokalu to zależy w jakiej lokalizacji go masz, jakiej jest wielkości , czy jest tam parking itp.

Postprzez anetka » Wt lut 10, 2015 12:51 pm

ja często widuję właśnie takie biura ubezpieczeniowe i to nie tylko w centrum mojego miasta, ale także w znacznie mniejszych miejscowościach. skoro funkcjonują to znaczy, że jest na nie zapotrzebowanie. ja jednak nie korzystam z usług żadnego CUK, od lat ubezpieczam siebie i mieszkanie u jednego ubezpieczyciela i nie planuję żadnych zmian w tym zakresie.

Postprzez Rob » So mar 07, 2015 3:54 pm

Żeby otworzyć placówkę Cuk jest wymagane aby miejscowość miała powyżej 5 tys. mieszkańców,a lokal którym dysponujesz był położony w rozpoznawalnej części miasta, przy głównych ulicach handlowych. A placówek Cuk jest sporo , w lutym znowu nowe się otworzyły więc to możliwe że rzucają się w oczy - o to w końcu chodzi.

Postprzez Dorota » Pt lip 10, 2015 11:13 am

Niedawno kupowałam w CUK ubezpieczenia auta i też przyszedł mi do głowy taki pomysł czy by się w ten biznes nie wkręcić.Tym bardziej że najpierw sama przeliczyłam sobie w domu na ich kalkulatorze ile zapłacę i sprawnie mi to poszło :) chyba bym lubiła tą pracę

Postprzez Rob » Wt lip 21, 2015 9:16 am

Nawet jak nie masz doświadczenia to w Cuk są szkolenia i naprawdę wszystko przystępnie tłumaczą.Program komputerowy też nie jest skomplikowany, a system do rozliczenia polis bardzo klarowny.Ja też najpierw poznałem Cuk jako klient, dopiero potem pomyślałem o własnej multiagencji pod logo Cuk.

Postprzez Dorota » Śr lip 22, 2015 12:49 pm

Dla mnie argumentem za jest to, że Cuk ma tanie polisy, czyli można liczyć że klienci będą, bo jednak cena jest priorytetem.

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes