Zarejestruj

Otwarcie siłowni - czy się opłaca?

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Otwarcie siłowni - czy się opłaca?

Postprzez gierkowy » Wt cze 24, 2014 7:50 am

Ostatnio zauważyłem, że coraz bardziej modne robi się korzystanie z siłowni, ruch i w ogóle aktywność fizyczna. Czy myślicie, że otwarcie siłowni to dobry pomysł na biznes?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Otwarcie siłowni - czy się opłaca?

Postprzez rybeczka102 » Cz lip 10, 2014 6:12 am

chyba tak, tylko dobrze ją wyposaż i myślę, że powinno byc ok. Zawsze są chętni na korzystanie z takich miejsc.

Postprzez Jobs » Śr lip 16, 2014 8:26 am

wydaje mi się, że to fajny sposób. Trzeba tylko pomyśleć o jakiejś ofercie, która spowoduje, że się wybijesz przed konkurencję - np jakieś tańsze karnety lub dodatkowe usługi

Postprzez trampek » Pt lip 18, 2014 6:38 am

Jobs napisał(a):wydaje mi się, że to fajny sposób. Trzeba tylko pomyśleć o jakiejś ofercie, która spowoduje, że się wybijesz przed konkurencję - np jakieś tańsze karnety lub dodatkowe usługi

jestem bardzo podobnego zdania - takie miejsca zwykle cieszą się dużą popularnością, ale że powstaje ich coraz więcej ostatnio - to trzeba się wybić przed konkurencję

Postprzez nowyak » Pn lip 21, 2014 11:56 am

pomysl spoko, ale zbdaja dokładnie rynek - bo jak w okolicy jest icch dużo a Ty niczym się nie wyróżnisz to moze byc ciężko

Postprzez kleopatra » Wt lip 22, 2014 11:19 am

spora inwestycja w sprzęt, ale jeśli stworzysz jakąś fajną ofertę - karnety czy zajęcia z trenerami, na pewno sporo osób może się skusic

Postprzez janusz » Pn sty 12, 2015 9:08 pm

coraz więcej osób ćwiczy, profesjonalny sprzęt na siłowni i ciekawe zajęcia grupowe to może być sukces i się opłacić

Postprzez borek » Pt sty 30, 2015 2:00 pm

Myślę, że to dobry biznes jednak w związku z dużym zainteresowaniem sportem ludzie mają coraz większe wymagania co do siłowni. Klienci widzieli już niejedno, więc coraz trudniej ich zaskoczyć i wyróżnić się spośród dziesiątek podobnych siłowni. Żeby mieć jakąkolwiek szansę na sukces w tej branży trzeba zaoferować klientom np. nowe zajęciach (których nie ma nigdzie indziej) albo najnowszy sprzęt, którego jeszcze nie ma konkurencja.

Postprzez klucznik » Wt lut 17, 2015 10:53 am

no faktycznie sporo teraz tych silowni, wszystkie oferuja jakies dodatkowe zajecia, treningi z trenerem, ciezko sie przebic. ale mozna sprobowac jakos dotrzec do klientow, mozna np. przez frespo.pl zeby klienci mogli sie internetowo zapisywac na zajecia. silownia w mojej miejscowosci z tego korzysta i fajnie sie to sprzwdza

Postprzez janina » Cz lut 19, 2015 2:38 pm

Na pewno jest to teraz modne i myślę, że ta moda się szybko nie skończy, siłownie są więc bardzo potrzebne, szczególnie w mniejszych miastach, gdzie jeszcze ich nie ma albo nie są tak popularne

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes