Zarejestruj

Pomysł na biznes

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Pomysł na biznes

Postprzez kubolek » Śr cze 18, 2014 6:11 am

również się w tym zgodzę. uważam, że sam pomysł to jeszcze nic. ale też pomysł na pewno jest ważny. tak jak wyżej - pomysł sam w sobie nie zagwarantuje sukcesu, ale może pomóc w dojściu do niego.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez gierkowy » Wt cze 24, 2014 8:08 am

ja się z tym po części zgadzam, a po części nie. No bo jasne, że sam pomysł w głowie człowieka nie spowoduje, że od razu człowiek jest bogaty. ale z drugiej strony ile jest takich przedsiębiorstw, które nie mają pomysłu na siebie przez co sporo tracą?

Postprzez migota » Śr lip 02, 2014 8:34 am

hahaha, jak to się mówi "Ameryki nie odkryłeś" - oczywiście, że masz racje, w pełni się z Tobą zgadzam. jeszcze nikt samym pomysłem nic w zyciu nie ugrał. Podobno każdy człowiek, chociaż raz dziennie ma jakiś genialny pomysł, o którym za chwilę zapomina.

Postprzez trampek » Pt lip 18, 2014 6:29 am

migota napisał(a):hahaha, jak to się mówi "Ameryki nie odkryłeś" - oczywiście, że masz racje, w pełni się z Tobą zgadzam. jeszcze nikt samym pomysłem nic w zyciu nie ugrał. Podobno każdy człowiek, chociaż raz dziennie ma jakiś genialny pomysł, o którym za chwilę zapomina.

pomysł pomysłem i sam z siebie długo nie pożyje, żeby pomysł można było zrealizować potrzeba wiele czasu, silnej woli, dobrego planu i wielu wielu innych czynników :)

Postprzez nowyak » Pn lip 21, 2014 11:40 am

a ja zgadzam się w 100% z autorem wątku :) Pomysł pomysłem, ale gdyby każdy pomysł był równy ogromnemu sukcesowi to na świecie by sami bogacze byli :)

Postprzez kleopatra » Wt lip 22, 2014 11:26 am

a mnie się wydaje, że od samego pomysłu bardzo dużo zależy - oczywiście nie wszystko jednak bardzo dużo. bo jak ktoś chce założyć interes, ale nie ma na niego fajnego pomysłu - to tworzy interes, który już istnieje na rynku, źle nim zarządza (bez pomysłu) i interes nie do końca działa tak jak mógłby, gdyby był zarządzany z pomysłem :)

Postprzez nest1345 » Pn lip 28, 2014 7:01 am

pomysł to tylko pomysł -pewna wizja - jest bardzo ważny, ale nie jest sukcesem samym w sobie. trzeba długiej drogi, żeby osiągnąć faktyczny sukces

Postprzez poster » Cz wrz 01, 2016 12:07 am

No tak, sam pomysł na biznes jeszcze niczego nie gwarantuje. Trzeba też odpowiednio się do tego zabrać. Ja postanowiłem, że swoją firmę założę w Czechach, bo po prostu są tam niskie koszty. A ze startem mojego biznesu pomagało mi Idoneo. Oszczędzają bardzo dużo nerwów i strachu, nie wiem czy sam bym to wszystko dał rade tak super ogarnąć.

Postprzez Rob » N paź 09, 2016 12:55 pm

Ciekawa sprawa, muszę poczytać o tym.Ja ze swojego doświadczenia wiem że ubezpieczenia to niezły sposób na biznes, a jak ktoś ceni sobie niezależność to odnajdzie się pracując na takiej zasadzie http://cuk.pl/wspolpraca

Postprzez Dorota » Śr gru 07, 2016 7:33 pm

W ubezpieczeniach zawsze jest ruch, bo np. OC każdy musi wykupić. A CUK ma mocną pozycję na rynku, więc to dobry partner do prowadzenia biznesu.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes