Zarejestruj

Pomysł na biznes

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Pomysł na biznes

Postprzez monika91 » Pt gru 30, 2016 2:23 pm

zgadzam sie z tym, ze pomysl to tylko polowa sukcesu. Ja bardzo ciezko pracuje na swoj biznes, choc pomysl mialam w glowie od bardzo dawna. Na chwile obecna posiadam maszyne do szycia i szyje ubrania. Sa moich projektow i kazda wyknana przeze mnie rzecz jest wyjatkowa. Na nowy rok planuje kupic hafciarke bernina i rozszerzyc swoja dzialanosc. Jak ja kupie to bede mogla robic naprawde wiele rzeczy, bo sa to strasznie sprytne sprzety, tylko popatrzcie: https://youtu.be/L2VHtmjjDxw. Takze nie tylko pomysl, ale i ciezka praca - to sa moim zdaniem najwazniejsze skladniki dobrego i rentownego biznesu.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Diana21 » Wt lut 14, 2017 6:02 pm

oczywiście pomysł i ciężka praca to podstawa ale w osiągnięciu sukcesu może też pomóc dobrej jakości sprzęt tak jak w przypadku mojego znajomego, który otwierał kawiarnie i cały sprzęt kupił na hybryda-gastro.pl mówi że jest doskonały i lepiej mu się pracuje
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez poster » Wt sie 01, 2017 9:53 am

Dobry pomysł na biznes to podstawa, ale warto też znaleźć sklep, gdzie będziemy sie zaopatrywać w niezbędny sprzęt. Jeśli chodzi o moją działalność to prowadzę warsztat samochodowy i zamawiam akcesoria w sklepie rg-narzedzia. Mają tam świetną jakość i duży wybór narzędzi do motoryzacji.

Postprzez mirekk » Pt lis 24, 2017 12:56 pm

Do prowadzenia działalności niezbędny jest lokal tutaj http://www.budrem.pl/lokale_uslugowe/Cysters%C3%B3w%2026c w Krakowie jest kilka wolnych dużych i małych powierzchni, ale pomysł wiadomo trzeba również mieć.

Postprzez hollafool » Pn gru 11, 2017 1:52 pm

Moim zdaniem czynnikiem determinującym sukces finansowy w biznesie jest troska o swoich ludzi, klientów i konsekwencja w działaniu.

Postprzez rachelka » Wt gru 19, 2017 9:09 am

Ja rozwinęłam swój biznes szyciowy i sprzedaję w sklepie internetowym swoje wyroby krawieckie, głownie ubranka dla dzieci. Mam bardzo dobrą maszynę z Łucznika, którą zamówiłam sobie w ich sklepie internetowym galeria łucznik. Jest po prostu niezawodna i dzieki niej mogę robić to co lubię i jeszcze na tym zarabiać.

Postprzez griegoryi » Wt mar 06, 2018 5:08 pm

Zakład obróbki szkła? Moim zdaniem fajny pomysł, bo sam materiał jest plastyczny i można z niego robić nie tylko lustra, ale też zabudowy, schody, panele, drzwi i wiele innych, akurat trochę w temacie siedzę, więc wiem. Na pewno potrzebna jest tu firma, która oferuje dobre maszyny szklarskie. Polecałbym http://www.epo.pl/ Firma z Warszawy, ale działa ogólnopolsko.

Postprzez mateuszuu » Śr mar 07, 2018 8:46 am

griegoryi napisał(a):Zakład obróbki szkła? Moim zdaniem fajny pomysł, bo sam materiał jest plastyczny i można z niego robić nie tylko lustra, ale też zabudowy, schody, panele, drzwi i wiele innych, akurat trochę w temacie siedzę, więc wiem. Na pewno potrzebna jest tu firma, która oferuje dobre maszyny szklarskie. Polecałbym http://www.epo.pl/ Firma z Warszawy, ale działa ogólnopolsko.

Faktycznie, jak ktoś prowadzi taki zakład szklarski to bez odpowiedniego wyposażenia nic nie zrobi, bo przecież teraz ze szkła się robi nie tylko lustra, ale też schody czy balustrady. Więc takie firmy, jak EPO cieszą się zainteresowaniem, nic w tym dziwnego.

Postprzez adamos » Pt kwi 06, 2018 7:19 am

Jak najbardziej się zgadzam - sam pomysł na biznes nie gwarantuje sukcesu. Trzeba już na samym początku zaplanować to, jak przebić się ponad konkurencję. Tworząc sklep internetowy początkowo miałem duże ograniczenia w budżecie przeznaczone na marketing. Wiedziałem jednak, że odpowiednie narzedzia marketingowe mogą się okazać kluczowe w budowie przewagi konkurencyjnej, dlatego szukałem czegoś skutecznego, ale stosunkowo taniego. Zdecydowałem się na marketing smsowy poprzez platformę playsms.pl, który jak się później okazało dał mi możliwość zbudowania grypy stałych i lojalnych klientów.

Postprzez mateuszuu » Pt kwi 06, 2018 9:12 am

Sam pomysł to 50% sukcesu faktycznie. Jeżeli chodzi o zakłady obróbki szkła to bez odpowiedniego sprzętu sie nie zrobi nic, kompletnie. Dziś takie zakłady dostarczają głównie elementy dla budownictwa (fasady, schody, panele szklane), tak więc bez szlifierek, wierteł, wiertarek, frezarek itp nie zrealizujesz zamówienia dla klienta. I nie zrobisz tego dokładnie. Tak więc dla osób działających w branży takie firmy, jak EPO są potrzebne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes