Zarejestruj

Pomysł na biznes

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Pomysł na biznes

Postprzez monika91 » Pt gru 30, 2016 2:23 pm

zgadzam sie z tym, ze pomysl to tylko polowa sukcesu. Ja bardzo ciezko pracuje na swoj biznes, choc pomysl mialam w glowie od bardzo dawna. Na chwile obecna posiadam maszyne do szycia i szyje ubrania. Sa moich projektow i kazda wyknana przeze mnie rzecz jest wyjatkowa. Na nowy rok planuje kupic hafciarke bernina i rozszerzyc swoja dzialanosc. Jak ja kupie to bede mogla robic naprawde wiele rzeczy, bo sa to strasznie sprytne sprzety, tylko popatrzcie: https://youtu.be/L2VHtmjjDxw. Takze nie tylko pomysl, ale i ciezka praca - to sa moim zdaniem najwazniejsze skladniki dobrego i rentownego biznesu.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Diana21 » Wt lut 14, 2017 6:02 pm

oczywiście pomysł i ciężka praca to podstawa ale w osiągnięciu sukcesu może też pomóc dobrej jakości sprzęt tak jak w przypadku mojego znajomego, który otwierał kawiarnie i cały sprzęt kupił na hybryda-gastro.pl mówi że jest doskonały i lepiej mu się pracuje
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez poster » Wt sie 01, 2017 9:53 am

Dobry pomysł na biznes to podstawa, ale warto też znaleźć sklep, gdzie będziemy sie zaopatrywać w niezbędny sprzęt. Jeśli chodzi o moją działalność to prowadzę warsztat samochodowy i zamawiam akcesoria w sklepie rg-narzedzia. Mają tam świetną jakość i duży wybór narzędzi do motoryzacji.

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes