Zarejestruj

Pomysł na biznes

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Pomysł na biznes

Postprzez poster » Śr lut 07, 2018 8:57 am

Ja akurat postanowilem zakupic sobie nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Rowy i padło na apartament Lubicz, który mam zamiar wynajmować. Szczególnie w okresie letnim jest bardzo dużo chętnych na wynajem takich apartamentów, więc inwestycja bardzo szybko się zwraca.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez ezawada » Śr lut 28, 2018 11:36 am

Tor do wakeboardingu i nart wodnych. Bardzo dobrze się sprawdza taka inwestycja. Jak tylko jest teren i właśnie jakieś zaplecze to można bez kłopotu działać. Jest taka firma http://www.system2wakeparks.pl/ która właśnie takie inestycje planuje i realizuje. Działanie bardzo sprawne, bez dwóch zdań. Może więc w to zainwestujecie?

Postprzez liam » Pn mar 12, 2018 8:28 am

A jeśli chodzi mi o sprzedaż detaliczną - internetową, to najlepiej jaką formę wybrać? Bo są różne, pozbycie się wszelkich kosztów domen itd i wejście na jakieś portale aukcyjne czy zakładać jednak pełny sklep internetowy?

Postprzez hollafool » Śr mar 28, 2018 9:42 am

Biznes nieruchomościowy jest dobry i dochodowy, ale kapitał początkowy musi być na znacznym poziomie.

Postprzez mateuszuu » Pn maja 07, 2018 7:50 pm

Tak, jak właśnie pisałem w innym wąku - obróbka szkła. Profesjonalna. I postawienie na branżę budowlaną i wykończeniową. Tu polecam kontakt z firmą EPO - dostarczają kompleksowe wyposażenie dla warsztatów szklarskich

Postprzez adamoss » Wt maja 08, 2018 8:55 am

Z EPO to bardzo dobrze się prezentują wlaśnie te przyssawki do szkła. Nawet jak ktoś nie jest szklarzem, a prowadzi np. agencję reklamową, albo ma firmę budowlaną to takie elementy są przydatne.

Postprzez mkotek » Cz maja 31, 2018 12:14 pm

Właśnie bardzo dochodowa jest po prostu produkcja suplementów, na szczęście są firmy, które w tym po prostu się specjalizują, a konkretnie chodzi o http://www.eximpharma.eu/ Oni mają linię, mają dział graficzny, zajmują się wszystkimi niezbędnymi procedurami i tak dalej.

Postprzez filantrop » So lip 07, 2018 12:17 pm

Ja od niedawna prowadzę własną działalnośc gospodarczą w brażny sportowej. Nie znam się kompletnie na finansach dlatego całą księgowością zajmuje się biuro rachunkowe Gama, które mieści sie przy Myśliborskiej w Warszawie

Postprzez filantrop » So lip 07, 2018 12:32 pm

Ja otworzyłem restaurację w centrum warszawy i to był dobry pomysł na biznes. Wiadomo że przy otwieraniu firmy jest trochę załatwiania, na szczęście biuro rachunkowe GAMA z Tarchomina pomogło mi dopełnić wszelkich formalności

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes