Zarejestruj

Pomysł na biznes

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Pomysł na biznes

Postprzez adamos » Pt kwi 26, 2019 9:10 pm

Dużo fajnych pomysłów to jest jednak rozwój własnego biznesu w oparciu o system franczyzowy. Temat wcale taki łatwy nie jest dlatego warto się trochę poradzić ludzi doświadczonych. Solidnie działa np. MultiSerwis-24.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez MarcinProchowski » So sie 31, 2019 6:48 pm

Skąd czerpaliście informacje o tym co jest potrzebne w profilu działalności jaką wybraliście? Chcę otworzyć działalność usługową, mam plan co i jak będę robić. Ostatnio jednak uświadomiłem sobie ile się z tym wiąże pobocznych obowiązków, programy, kasy itp - skąd mam wiedzieć co jeszcze mi potrzebne?

Postprzez liam » N wrz 01, 2019 4:16 pm

Internety z wujkiem google na czele i znajomość z konkurentem ;) jaka działalność to może coś podpowiem?

Postprzez MarcinProchowski » Pn wrz 02, 2019 8:16 pm

Sprzedaż detaliczna, nic wielkiego. Konkurenci na każdym kroku także może się wkupię w łaski któregoś ;)

Postprzez Palaryna » So wrz 07, 2019 12:16 pm

Nie podpowiem o do całości rzeczy jakie Ci trzeba ale zwrócę uwagę na pewne zjawisko, mianowicie jak kupujesz jakieś oprogramowanie to często jest tak, ze za drobną opłatą masz dodatkowe funkcje, które zastępują kupno oddzielnego oprogramowania do tego, co zresztą byłoby wielokrotnie droższe. Ja np mam do fakturowania u siebie program www.bizin.pl w którym i tak place abonament bo potrzebuję możliwości wystawiania automatycznych faktur cyklicznych, a dzięki temu mam jeszcze obsługę zamówień, magazynu z kontrolą stanów i produkcją, raporty, dane z gusu i dużo innych. To obniża nie tylko koszty prowadzenia działalności ale i czas w znacznym stopniu również.

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes