Zarejestruj

Rozwój przedsiębiorstwa - jak pozyskać dobre zlecenia

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Rozwój przedsiębiorstwa - jak pozyskać dobre zlecenia

Postprzez Agnieszka2015 » Pn sty 19, 2015 1:23 pm

Witam. Przeczytałam w sieci artykuł na temat Marketplanet OnePlace. Bardzo ciekawe narzędzie do rozwoju przedsiębiorstwa. Polecam zajrzeć:

http://finanse.wp.pl/kat,1033725,title,Udzial-w-przetargach-a-rozwoj-przedsiebiorstwa,wid,17139127,wiadomosc.html?ticaid=11410d&_ticrsn=3

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Rozwój przedsiębiorstwa - jak pozyskać dobre zlecenia

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 9:35 am

chyba nie tak łatwo startować w przetargach, bo trzeba spełniać mnóstwo rożnych wymogów i opracować naprawdę dobrą ofertę. nie każda firma ma takie możliwości, szczególnie taka, która dopiero rozpoczyna działalność.

Postprzez Mariolcia » Pt sty 23, 2015 10:42 am

Ja sądzę , że dobrym pomysłem na biznes jest otwarcie punktu paczkowego. Od roku prowadzę jeden i myślę o drugim w drugiej części miasta. Popyt na usługę jest duży. Mam mnóstwo klientów wysyłających części samochodowe, duże paki, które moje firmy kurierskie odbierają w śmiesznie niskiej cenie. Na każdej zarabiam :) Moi klienci nie mają dokąd pójść , ponieważ firmy kurierskie wycofują się z wszelkiego rodzaju przesyłek gabarytowych a firma , z którą współpracuje gwarantuje mi taką usługę. Forsend jeśli ktoś chciałby spróbować . Tylko nie w Gorzowie ;) Pozdrawiam

Postprzez Diana21 » Wt sty 27, 2015 2:07 pm

Przetargi to nie taka prosta sprawa, szczególnie jeśli są organizowane przez gminy, czy miasta, często oferta pisana jest bardzo konkretnie i ciężko się wpasować.
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez borek » Pt sty 30, 2015 1:52 pm

Udział w przetargach nie jest dla amatorów. Do przetargów nie dopuszczają nowych firm, tylko to muszą być sprawdzone, renomowane firmy.

Postprzez anetka » Wt lut 10, 2015 12:57 pm

moim zdaniem można uzyskać dobre zlecenia poprzez rozbudowaną sieć networkingową. trzeba zawierać znajomości nawet gdy nie ma się jeszcze biznesu. wszystkie znajomości mogą zaprocentować w przyszłości. jeśli chcemy rozwijać biznes, a mamy w swojej sieci znajomych, którzy nam w tym pomogą to już jesteśmy do przodu. tylko pamiętajcie o tym, że jak ktoś wam pomoże to potem wy powinniście pomóc tej osobie.

Powrót do Pomysł na biznes