Zarejestruj

Samodzielny biznes czy praca u kogoś?

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Samodzielny biznes czy praca u kogoś?

Postprzez Rob » N sie 07, 2016 2:34 pm

Dlatego taka franczyza jest dobrym rozwiązaniem, bo można liczyć na silnego partnera http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez MarcinProchowski » So sie 13, 2016 6:28 pm

Też miałem ten dylemat ale szybko się rozwiał - praca u siebie samego pod warunkiem utrzymania dyscypliny jest najlepszym rozwiązaniem. O ile poświęcasz temu uwagę, to samodziely wybór narzędzi do pracy itd to naprawdę dobra sprawa, no i nie dostajesz psiej wypłaty za ogrom pracy. Oczywiście kokosów na początku tez nie ma ale wiadomo, z czasem się zwraca z nawiązką :)

Postprzez liam » Wt sie 16, 2016 3:00 am

a ja myślę że swoja firma to sztuka. weź ogarnij księgowość i finanse do tego towar i stan magazynowy a jeszcze wysyłka i to wszsytko. nie wiem czy bym podołał i póki co wolę pracować u kogoś, odpowiedzialność mniejsza. choć nie powiem jak widzę że sobie szefcio jedzie na przysłowiowe bahamy to się nożyk w kieszeni otwiera ;) ale przynajmniej mam z kogo przykład wziąć bo widzę na czym pracuje itd

Postprzez Palaryna » Wt sie 16, 2016 4:03 am

tez brałem przykład z ówczesnego szefa i na szczęście okazał się dobrym przykładem bo oprogramowanie z jakiego korzystał - sellingo, okazało się i dla mnie strzałem w dziesiątkę nie tylko ze względu na fajną drabinkę cenową ale poziom zastosowanych rozwiązań. pakiet graficzny - też moim zdaniem jak najbardziej na plus. mija już tyle czasu odkąd poszedłem na swoje i nie żałuję ani trochę, zaczyna się właśnie u mnie zwracać tak jak ktoś napisał z nawiązką i na pewno będę jeszcze się rozwijał dzięki temu.

Postprzez adamos » Śr sie 17, 2016 10:17 am

Ja od zawsze chciałem iść droga własnego biznesu. Lecz ze względu, iż znam dobrze języki póki co postawiłem na pracę "u kogoś" i znalazłem całkiem dobre stanowisko dzięki portalowi pracy http://www.linguajob.pl/ Generalnie oferty pracy tam zamieszczane pochodzą od tych lepszych firm typu (IBM, Shell, Hemmersbach) więc na razie popracuje tam, odłożę coś a potem ruszam z własną działalnością.

Postprzez Dorota » N wrz 04, 2016 1:29 pm

Rob napisał(a):Dlatego taka franczyza jest dobrym rozwiązaniem, bo można liczyć na silnego partnera http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk

A gdy już się prowadzi własną działalność to można ją rozszerzyć o sprzedaż ubezpieczeń prowadząc punkt partnerski CUK

Postprzez klucznik » Pt wrz 23, 2016 9:43 am

własny biznes jest świetną sprawą, ale trzeba też mieć jakiś kapitał na dzień dobry. także w tej sprawie to chyba tylko wyjazd za granicę i ciężkie zasuwanie na to. poelcam sie rozejrzec po agenjcach z ofertmi zagranicznymi, kojarzę ze dorba jest link2usedom

Postprzez poster » Cz paź 13, 2016 1:08 pm

Jasne, że własny biznes to lepszy pomysł. Przynajmniej dla mie zawsze praca u kogoś to był etap przejściowy. Bo w końcu założyłem swoją firmę, i to w Czechach. Ogólnie bardzo fajna sprawa, jak ktoś z was chciałby się w tym temacie zorientować, to zgłoście się do Idoneo, oni się znają na rzeczy :)

Postprzez Rob » Pt paź 28, 2016 1:54 pm

Trzeba próbować:)

Postprzez rachelka » N gru 18, 2016 8:44 pm

Uważam, że nie ma nic lepszego niż praca samemu. Nie ma porównania do pracy na etacie. Sama mam sklep internetowy, w którym sprzedaję własne wyroby krawieckie. Idzie mi tak dobrze, że chcę wprowadzić także swetry do swojej oferty. Szukam właśnie zakładu dziewiarskiego i chyba znalazłam Wolle. Widziałam, że szyją świetne swetry.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysł na biznes