Zarejestruj

Sklep internetowy czy allegro?

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postprzez polson » Pt cze 26, 2015 7:17 am

Chyba allegro, więcej ludzi ma do tego dostęp. Albo to i to.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Orfem » Wt lip 07, 2015 10:11 pm

Na początku allegro bo koszty dużo mniejsze. W tym czasie nie próżnuj - buduj stronę, aktualizuj, walcz o pozycjonowanie, prowadz profile na społecznościókach, a za jakiś czas możesz przezrzucic się na sklep

Postprzez Znajda » Cz gru 10, 2015 6:41 am

Jeśli Allegro byłoby jedynym wyjściem z sytuacji to rozumiem, ale przez klep jest dodatkowa możliwość rozpromowania produktu, a co za tym idzie firmy.
Jeśli można połączyć takie rzeczy w jedno jak na przykład integracja przez moduł http://prestahelp.com/pl/integracje/32-integracja-z-allegro-pro-prestashop.html mamy szybsze i łatwiejsze zarządzanie własnymi produktami jakimi obracamy.
Zawsze jest to dodatek ułatwiający a nie utrudniający pracę.

Postprzez JulianJ » Cz maja 19, 2016 5:52 pm

W przypadku allegro polecam skorzystać z np. paneli aukcyjnych do zwiększenia sprzedaży, moim zdaniem warto ;) mają je np. na www.aukcjoner.pl

Postprzez liam » Śr paź 19, 2016 9:58 am

Panele jak najbardziej ale od spradzonej firmy, w której nie jest za drogo i przede wszystkim da się w te panele zaingerować trochę - wygląd układ czy coś, żeby było choć odrobinę wyróżniająco się na rynku..

Postprzez Palaryna » Śr paź 19, 2016 12:09 pm

Panele są spoko ogólnie pod warunkiem że się nie zacinają. Darmowe też darmowym nie równe, kiedyś miałem z pewnej popularnej firmy to masakra była, znikające obrazki przenoszenie nie tam gdize trzeba, powielanie aukcji :/ teraz mam z www.sellbooster.pl i śmigają aż miło. Rozważam nawet zakup abonamentu i rozszerzenie oferty w skelpie.

Postprzez MarcinProchowski » Pt paź 21, 2016 9:26 pm

Na jakąś konkretną? Nie wiem, na stronie mają klarowny cennik? DOrze by było sobie pozbierać dane do porównania później.

Postprzez Palaryna » So paź 22, 2016 11:37 am

haahah chodziło mi że moją w sklepie, żeby więcej rzeczy sprzedawać a wtedy przejdę w sell na abonament żeby wiecej paneli móc stworzyć. a cennik jest na stronce https://sellbooster.pl/cennik w formie tabeli bardzo czytelny

Postprzez sebix » Pn mar 06, 2017 10:42 am

Przekształcałem stronę internetową na Wordpressie w rozbudowany sklep internetowy. Hobby zamieniło się po prostu w biznes. Nowy projekt witryny na bazie starych rozwiązań wykonywała mi firma http://gotoma.pl i jestem z nich bardzo zadowolony. Zespół programistów bardzo rozbudowany i obsługują chyba wszystkie dostępne współcześnie technologie internetowe. Teraz mam w pełni zabezpieczony sklep, zbieram w prosty sposób dane od klientów, zamówienia, a jednocześnie prowadzę starą działalność związaną z blogowaniem.

Postprzez adamos » Pn cze 05, 2017 10:21 am

jak dla mnie chyba jednak sklep internetowy, wydaje mi się, że o wiele łatwiej odróżnić się nim od konkurencji, jeszcze z odpowiednią nazwą https://nazwane.pl/pl/oferta/nazwa-dla-firmy/2,17,24 tym bardziej, niż przebić się w masie sprzedających na allegro chyba jednak

Poprzednia strona

Powrót do Pomysł na biznes