Zarejestruj

Sklep internetowy czy allegro?

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Sklep internetowy czy allegro?

Postprzez filantrop » Wt mar 10, 2015 12:19 pm

zastanawiam sie co sie bardziej oplaca - postawienie wlasnego sklepu interentowego czy prowadzenie sprzedazy na allegro? bo opinie sa bardzo poedzielone a ja nie wiem na co sie zdecydowac. dodam ze chodzi o torebki sprowadzane z włoch

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postprzez janusz » Wt mar 10, 2015 9:52 pm

w tym przypadku wydaje mi się allegro prędzej tam szukają tak mi się wydaje, a sklep internetowy trudniej wypromować, chyba że można połączyć sprzedaż

Postprzez klucznik » Śr mar 11, 2015 1:32 pm

też uważam, ze w tym przypadku lepiej sprawdzi się allegro, przynajmniej na początek. pozniej mozesz sprobowac postawic sklep. polecam tez zaposznac sie z narzedziami do prowadzenia aukcji na - bardzo przydatne :)

Postprzez jedrzejczyk » Wt mar 17, 2015 11:58 am

filantrop napisał(a):zastanawiam sie co sie bardziej oplaca - postawienie wlasnego sklepu interentowego czy prowadzenie sprzedazy na allegro? bo opinie sa bardzo poedzielone a ja nie wiem na co sie zdecydowac. dodam ze chodzi o torebki sprowadzane z włoch

Na samym początku lepiej jest wystawiać produkty na Allegro. Taki manewr pomoże Ci zdobyć bazę klientów, którzy będą generować stałe przychody. Zaczynając z własnym sklepem trzeba zainwestować sporo gotówki na promocję. Wirtualny rynek daje wiele możliwości zarobkowych, ale trzeba pamiętać, że działasz w obrębie zwiększonej konkurencji. Tylko atrakcyjne oferty zwrócą uwagę Twojej grupy docelowej.
Krzysztof Jędrzejczyk

Postprzez janusz » N kwi 12, 2015 1:43 pm

chociaż z drugiej strony trzeba też zapłacić allegro

Postprzez Diana21 » Pn maja 18, 2015 11:48 am

Wszystko ma swoje plusy i minusy;) zaczynając od allegro nie musisz opłacać swojego sklepu, ale musisz płacić allegro. Otwierając od razu sklep musisz opłacić domenę, ale od razu budujesz swoją markę w sieci.
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez Ksienciunio » Śr maja 20, 2015 11:13 am

jedrzejczyk napisał(a):
filantrop napisał(a):zastanawiam sie co sie bardziej oplaca - postawienie wlasnego sklepu interentowego czy prowadzenie sprzedazy na allegro? bo opinie sa bardzo poedzielone a ja nie wiem na co sie zdecydowac. dodam ze chodzi o torebki sprowadzane z włoch

Na samym początku lepiej jest wystawiać produkty na Allegro. Taki manewr pomoże Ci zdobyć bazę klientów, którzy będą generować stałe przychody. Zaczynając z własnym sklepem trzeba zainwestować sporo gotówki na promocję. Wirtualny rynek daje wiele możliwości zarobkowych, ale trzeba pamiętać, że działasz w obrębie zwiększonej konkurencji. Tylko atrakcyjne oferty zwrócą uwagę Twojej grupy docelowej.

Mój znajomy zrobił na odwrot. Jako pierwszy postawił sklep internetowy a jako drugi sklep na allegro. I sam po krótkim czasie stwierdził, że bardzie opłacało mu się postawić sklep na allegro. Ponieważ są tam większe zyski.

Postprzez magrz » Śr maja 20, 2015 5:17 pm

Wszystko ma plusy i minusy.
Można zacząć od allegro, ale nie o... się - koszty wystawienia aukcji i sprzedaży są całkiem spore. Nie wiem, czy nie lepiej zainwestować od razu w sklep internetowy na własnej domenie, w jego promocję, na początku też w reklamy google i w wyszukiwarkach produktów. Jeśli masz unikatowy produkt lub bardzo dobrą cenę, to ja bym postawiła na sklep na własnej domenie.
biznesopedia.pl

Postprzez ewazak » Wt maja 26, 2015 1:59 pm

Też mam właśnie podobny problem...Póki co mam swój niewielki "biznes" na allegro, ale całkiem nieźle to wychodzi. A jaką platformę polecacie na sklep internetowy?

Postprzez tancerka001 » Pn cze 22, 2015 5:36 pm

Zdecydowanie allegro.

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes