Zarejestruj

Sklep z odzieżą online

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Sklep z odzieżą online

Postprzez franklin » Pt gru 27, 2013 3:21 pm

co myślicie o pomyśle otworzenia sklepu interentowego z odzieżą.? Czy ma to szansę powodzenia? Czy też nie mam szans aby ten biznes utrzymać? Jakie są z tego dochody?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Sklep z odzieżą online

Postprzez aicha56 » Pt gru 27, 2013 4:15 pm

Naturalnie, myślę że to świetny pomysł. Dziś ogromna ilość ludzi kupuje przez interent, jest to wygodniejsze niż w tradycyjny sposób, dlatego myślę że napewno się uda.
Polecam Wam ciekawą stronę o finansach http://bsgk.pl/ na której poczytacie głównie o bankowości spółdzielczej.

Postprzez kapitan » Śr lut 05, 2014 11:12 pm

Bardzo dobry pomysł, dobrą opcją byłoby również poszerzenie oferty o sklep gdzieś usytuowany a nie wyłącznie oprzeć na sprzedasz online, wielu ludzi nie chce kupować w internecie ze względów na różnice jakie występują w rozmiarach.

Postprzez Mufasa » Pn lut 17, 2014 1:03 pm

Nastaw się na niszę.
Obecnie sklepów z ubraniami mamy masę, ale np:
- sklep dla puszystych,
- sklep dla wysokich,
- sklep dla wielkostopych,
- sklep dla xyz

Konkretne grupy w XXI wieku to jest podstawa biznesu.

Postprzez Maniks » Pt mar 14, 2014 8:49 pm

franklin napisał(a):co myślicie o pomyśle otworzenia sklepu interentowego z odzieżą.? Czy ma to szansę powodzenia? Czy też nie mam szans aby ten biznes utrzymać? Jakie są z tego dochody?

Dochodów nie da się jasno określić jeden Ci powie (woj Mazowieckie centrum) prosperuję świetnie zarabiam 10 000/msc inny (woj Świętokrzyskie) średni jest to biznes a jeszcze inny z innego woj, powie Ci, że to katastrofa - rozumiesz? Wszystko zależy od Twojego rynku

Postprzez Dankis » Śr mar 19, 2014 9:37 am

Wydaje mi się jednak, że najlepiej będzie jak wybierzesz sobie jakąś niszę tak jak już wcześniej ktoś pisał. Np sklep dla puszystych - łatwiej będzie Ci się wybić wśród konkurencji

Postprzez Gerard » So maja 03, 2014 12:19 pm

Powiem tak - sklepy z odzieżą to już oklepany temat i trudno będzie się w tym wybić... Jeśli już , to możemy założyć taki w jakimś miasteczku (nawet takim , które jest na odległe) , zatrudnić tam kogoś oraz wpadać raz w tygodniu na kontrolę :D

Postprzez Rob » Cz maja 08, 2014 9:30 am

Sklep z nietypowymi rozmiarami byłby dobrym pomysłem, sam bym był klientem :)

Postprzez kaskamaska » Cz maja 22, 2014 8:42 am

Wydaje mi się, że tutaj może być trudniej przebić się, bo sporo sieciówek oferuje sklepy internetowe. Jeżeli natomiast dobrze go rozreklamujesz to z czasem może być dochodowy. Fajnym pomyslem może być założenie profilu sklepu na allegro :)

Postprzez radoslaw » Pt maja 23, 2014 8:21 am

Wydaje się, ż to jest dosyć konkurencyjna branża. Teraz każdy może sprzedawać przez allegro. Poza tym większość sieciówek umożliwia zakup internetowy. Myślę, że może tu być ciężko

Następna strona

Powrót do Pomysł na biznes