Zarejestruj

Sprzedaż internetowa

Ciekawe pomysły na własny biznes, nisze rynkowe o których warto pomyśleć. Opinie, porady, wymiana doświadczeń. Jaki biznes otworzyć na wsi, w małym mieście czy też w domu?

Sprzedaż internetowa

Postprzez liam » Cz lip 27, 2017 11:43 am

Czy da się w pełni obyć bez wynajmowania pomieszczeń zakładając że mam spory dom i chciałbym z niego kierować całą sprzedażą? Sklepu jeszcze nie otworzyłem ale by się przydało,pracy w okolicy nie ma i jestem gotów zaryzykować nawet stratę jjeśli tylko byłaby szansa na powodzenie. Chciałbym jednak początkowo ograniczyć koszty.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Sprzedaż internetowa

Postprzez MarcinProchowski » Pn lip 31, 2017 10:44 am

proste że się da ale trochę się nagimnastykujesz bo możesz mieć problem z tym, żeby kurier dojechał (nie napisałeś gdzie mieszkasz) regularnie i czym chcesz handlować - specjalne warunki przechowywania przykładowo, czy to będzie wymagało robienia zdjęć produktom czy też będziesz je miał od producenta?

Postprzez liam » Pn lip 31, 2017 1:35 pm

nie tam jakieś niezwykłe, wszystko normalne - ciuchy. z tymi zdjęciami to nie jestem pewien. jest to outlet z wielkiej brytanii i prawdopodobnie asosy nie asosy dostarczają zdjęcia. jeśli nie to i tak właściwie nie ma sprawy bo mam bratanka który wprawdzie jest hobbystą entuazjastą ale zdjęcia wyglądają jak profesjonalne. poza tym to nie wiem na czym można oszczędzić. a najlepiej tak, żeby nic na tym nie ucierpiało.

Postprzez Palaryna » Pn sie 07, 2017 8:31 am

w takim razie oprogramowanie, domena, szata graficzna to podstawowe obszary do zaoszczędzenia. nie przesadzaj z tym jednak bo one muszą być dobrze dostosowane, żeby być wypozycjonowanym, dobrze wyglądać żeby klient nie uciekał w inne miejsce a domena musi być odpowiednia do działalności.

Postprzez MarcinProchowski » Pn sie 07, 2017 1:28 pm

Ja korzystam z takiego właśniei oprogramowania, od dwóch lat z małą przerwą - szybko wróciłem na stare śmieci i plułem sobie w brodę że tak sobie chciałem dobrze zrobić, że omal nie narobiłem sobie problemów.

Postprzez Palaryna » Wt sie 08, 2017 11:32 am

na oprogramowaniu i to w dość prosty sposób. zamiast wykupować coś o sztywnych ramach wybierz oprogramowanie z abonamentem w różnych przedziałach cenowych. W ten sposób zaczynając od zera sklep możesz stopniowo taki abonament zwiększać i dopiero wtedy gdy więcej zarabiasz-masz większą liczbę zamówień i potrzeb jednocześnie - więcej płacisz. wtedy cię stać i wykorzystujesz zakupiony potencjał a nie przepada jak w oprogramowaniach w których płaicsz stałą kwotę bez możliwości jej zmiany ani na wyższą ani niższą

Postprzez MarcinProchowski » Śr sie 16, 2017 7:57 pm

dokłądnie tak to u mnie wygląda i się sprawdza

Postprzez liam » Cz sie 17, 2017 1:02 pm

a coś konkretnego proponujecie? wiem, że to pójście na łatwiznę ale i jaka oszczędność czasu hehe

Postprzez Palaryna » Pn sie 28, 2017 8:08 am

Wydaje mi się, że jednym z najbardziej przodujących oprogramowań, zwłaszcza, że ma bardzo niską cenę w stosunku do jakości to jest sellingo.pl i skoro dla ciebie jest to dopiero start to tym bardziej bo da się u nich zacząć z pełną wersją ale nic nie płacąc. Masz dostęp do wszystkich rozwiązań tylko w ograniczonej ilości - to na starcie jak znalazł, bo zamówień nie jest dużo. System abonamentowy pozwala Ci to później sobie wysuwakować na to co Ci trzeba.

Powrót do Pomysł na biznes