Zarejestruj

Fachowe biuro rachunkowe w Łodzi

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

Fachowe biuro rachunkowe w Łodzi

Postprzez kotka1 » Śr sty 29, 2014 9:56 pm

witam

Poszukuję fachowego i cieszącego się dobrą opinią biura rachunkowego w Łodzi. Czy możecie jakieś polecić?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Fachowe biuro rachunkowe w Łodzi

Postprzez ultra » Śr lut 05, 2014 1:02 pm

Osobiście polecam biuro rachunkowe prowadzone przez Panią halinę Baran. Biuro naprawdę świetnie zna się na rzeczy, kadra pracowników doświadczona, a usługi bardzo szybko wykonane:0)

Postprzez ernie85 » Pt cze 06, 2014 12:50 pm

Swojego czasu inwestowałem trochę w Łodzi i korzystałem z pomocy Biura Konkret w Tomaszowie Mazowieckiem. Naprawdę polecam. Rzetelnie i sumiennie, do tego fajna atmosfera.

pozdrawiam

Postprzez tomasznalep » Śr lip 16, 2014 10:03 am

He ja też zostawiałem rozliczenia biurowi Konkret. Co prawda swoją firmę prowadzę w Łodzi, ale wszystkie sprawy załatwialiśmy na odległość - w końcu jest XXI w. :D Również polecam!

Postprzez krawczs » Pn wrz 29, 2014 5:22 pm

Podczas wyboru biura rachunkowego proszę zwrócić uwagę czy jest ono zgodne z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych. Jest to naprawdę ważne gdyż przekazują Państwo dane osobowe innych podmiotów takiemu biuru co bez stosownych dokumentów stanowi złamie ustawy o ochronie danych osobowych. Potencjalna kontrola nie tylko nałoży dosyć wysokie kolegium ale również może skierować zgłoszenie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa bezprawnego przekazania danych osobowych a to grozi karą pozbawienia wolności. więcej na www.giodo.info.pl

Postprzez Diana21 » Cz mar 12, 2015 1:58 pm

Jak Łódź to tylko WIOL :)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez sebix » Pn cze 13, 2016 11:19 am

Przy moim start up-ie dużo mi dały konsultacje z doradcami z biura Sastax z Suchego Lasu pod Poznaniem. Ich stronka -www.sastax.pl. Niedawno też dzięki nim złożyłem całą dokumentację o kredyt i została ona rozpatrzona pozytywnie, także mam nadzieję wdrożyć kilka nowych rozwiązań w firmie.

Powrót do Prawo i podatki