Zarejestruj

Internetowe biuro rachunkowe istnieje?

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

Re: Internetowe biuro rachunkowe istnieje?

Postprzez poster » Pt lip 15, 2016 1:47 am

Są programy do internetowego fakturowania, np. bizin. Zobacz sobie oferte, ja sam korzystam.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez bartoszk » Pn gru 12, 2016 3:33 pm

Oczywiście, że istnieją. Czego teraz nie ma w internecie. Jednak są pewne aspekty, które trzeba wziąć pod uwagę. Przede wszystkim oferta jest raczej skierowana do małych firm. Szczególnie do takich, w których jest masa dokumentów do wypełnienia. Wtedy oszczędność jest największa, choć ogólny koszt i tak nie będzie duży, bo około 35 zł za miesiąc. Jeśli takie rozwiązanie przypnie Ci do gustu, mogę polecić firmę Rachunkowość-Weryfikacja, mają naprawdę różnorodną ofertę.

Postprzez T85 » Śr gru 14, 2016 3:26 pm

Istnieją, tak samo jak istnieją biura stacjonarne :) no i oczywiście istnieją też rozwiązania, gdzie można samodzielnie się z tym zagadnieniem mierzyć, ja tak np robię z wykorzystaniem programów od RESET2 z Wrocławia.

Postprzez rachelka » Pn mar 20, 2017 12:43 pm

Ja jednak do takiego biura rachunkowego typowo internetowego nie miałabym do końca przekonania, wiem że to może głupie podejście ale chyba jak coś poszłoby nie tak to wolałabym jednak namacalnie miejsce mieć gdzie można interweniować, ja akurat z gamą w Warszawie współpracuję i bardzo sobie ich chwalę naprawdę rzetelna firma

Postprzez adamos » Śr cze 14, 2017 12:12 pm

ja teraz w świetle jeszcze jednej sprawy bałbym się po internetowe biuro sięgać- kwestia klauzuli przeciwko unikaniu opodatkowania http://www.finanseosobiste.pl/artykuly/klauzula-przeciwko-unikaniu-opodatkowania.html, nie jest to przecież jedyna regulacja, która może napytać nam biedy i lepiej chyba jednak mieć dobre, zaufane biuro które to wszystko na bieżąco ogarnia, a taki internetowy kontakt zawsze jest trochę uboższy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo i podatki