Zarejestruj

księgowość online

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

Re: księgowość online

Postprzez gutmar » Pn sie 03, 2015 7:27 am

No jest wygodnie, znacznie łatwiej.. teraz pewnie wszystko będzie online załatwiane.. ;p

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez kond90 » Śr sie 05, 2015 9:29 am

Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie, które jest w stanie zaoszczędzić nam sporo czasu
Zapraszam na mojego bloga:
https://finansebiznes.wordpress.com/

Postprzez czeplak » Śr sie 05, 2015 8:17 pm

Przydatna rzecz takie coś. :)

Postprzez olecki » N sie 30, 2015 4:08 pm

oczywiście że przydatna rzecz. Jak się prowadzi niewielką firmę, spokojnie można prowadzić księgowość samodzielnie za pomocą jednej z dostępnych online. Wszystko proste i łatwe, w zasadzie samo się wszystko wylicza, do tego pomoc za free.
Konto mam tam od 3 miesięcy i nadal mam darmową, rejestrowałem się z kodem rabatowym dającym 6 miechów za darmo tej księgowości. Kod do znalezienia na www.i-malaksiegowosc.pl
Porównanie księgowości internetowych - http://www.i-malaksiegowosc.pl - również kody rabatowe nawet na 6 miesięcy księgowości za darmo.

Postprzez kamil90 » Pn wrz 14, 2015 9:57 am

Moim zdaniem księgowość online to dobry pomysł. I zazwyczaj są to dobre i bezpieczne strony/ programy.
http://www.kredyt-dla-firmy.pl/

Postprzez tomasz8 » Śr paź 28, 2015 11:12 am

Ja też generalnie jestem za, ale uważam przy tym, że wszystko zależy od konkretnej działalności. Czasami sprawdzi się księgowy na miejscu, bo będzie trzeba z nim od czasu do czasu rozmawiać, czasami księgowość online, bo księgowego nie trzeba widzieć, a czasami warto spróbować samemu prowadzić księgowość. Ja np. miałem najpierw księgowego, ale później jak już dowiedziałem się co w trawie piszczy to zacząłem sam prowadzić KPiR. Kupiłem dobry program R2księga, który dużo robi za mnie, zupełnie automatycznie i nie jest to jakieś mega duże wyzwanie, nie zajmuje to wcale dużo czasu, a oszczędność jakaś jest. Ale też zaznaczam, że wszystko zależy - własnie - od rodzaju działalności.

Postprzez kleo12 » Wt lis 10, 2015 10:35 pm

Prowadzenie księgowości możesz zlecić zewnętrznej filmie online, nie musisz pojawiać się w biurach, wszystko opiera się o internet i wysyłanie skanów dokumentów. Księgowością mojej firmy zajmuje się superksięgowa, mam kompleksowe usługi, wyliczenia ZUS, Vat, kontakt z księgową stały, w razie pytań po prostu dzwonię, poza tym finanse firmy mam pod kontrolą przez dostęp do swoich danych na platformie online. Ogólnie to bezpieczna forma prowadzenia firmy, mają certyfikaty i ubezpieczenia. Kwestia wyboru i potrzeb, mnie taki odpowiada, dokumenty są wysyłane terminowo, w razie choroby, czy urlopu dedykowanej księgowej dokumentacją mojej firmy zajmuje się inna księgowa.

Postprzez Aleksandra165 » Wt gru 01, 2015 12:19 pm

Hej hej :) Znalazłam ciekawy artykuł o księgowości przez internet. Może komuś pomoże rozwiać wątpliwości :) http://poradnik.wfirma.pl/-ksiegowosc-przez-internet

Postprzez kleo12 » Śr gru 09, 2015 1:19 pm

Poradnik całkiem fajny, pewnie dla osób, które nie wiedzą, na co się zdecydować. Pewnie Twoja firma ma też blog. One też są dobrym źródłem informacji. Wspominałam już o superksięgowej i też z ich publikacji korzystam. Wydaje mi się, że te firmy są na podobnym poziomie. Często przydaje się aplikacja mobilna :)

Postprzez Kolina » Cz sty 07, 2016 6:48 am

Niektórzy korzystają z ksiegowości online i sobie taką formę chwalą jednak ja wolałabym wszystko załatwiać stacjonarnie. Chyba jestem tradycjonalistką.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo i podatki