Zarejestruj

księgowość online

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

Re: księgowość online

Postprzez henryk » Pn lut 08, 2016 9:52 am

Dziś praktycznie wszystko załatwia się przez Internet i moim zdaniem trzeba iść z duchem czasu. Mój brat prowadzi własną działalność i własnie w ten sposób ma prowadzona księgowość przez Biuro Support z Poznania. Mówił, że to bardzo ułatwia i usprawnia wszelkie rozliczenia, a poza tym jest bardzo wygodne.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez BussinesCenter1 » Pn lut 22, 2016 12:45 pm

Oczywiście, że dobre rozwiązanie. Kancelaria z której korzystam ma swoja bezpieczną platformę gdzie na bieżąco sprawdzam jak układa się Nasza wpółpraca. Szybko, bezpiecznie i wygodnie dla wszystkich!

Postprzez PSPgood » So lut 27, 2016 2:40 pm

BussinesCenter1 napisał(a):Oczywiście, że dobre rozwiązanie. Kancelaria z której korzystam ma swoja bezpieczną platformę gdzie na bieżąco sprawdzam jak układa się Nasza wpółpraca. Szybko, bezpiecznie i wygodnie dla wszystkich!

-bezpieczenstwo
-komfort
-latwosc obslugi

Postprzez T85 » Pn kwi 25, 2016 1:43 pm

Księgowość online może Ci pomóc, może odciążyć księgową, ale taki sam, albo nawet lepszy efekt możesz osiągnąć korzystając z odpowiednich programów. Takich na rynku nie brakuje, większość z nich pozwala na testowanie przez okres próbny żeby się zapoznać z programem. Ja tak zrobiłem w przypadku programów od RESET2 i już przy nich zostałem.

Postprzez wirtualnebiuro » Pn maja 30, 2016 9:18 am

Witam,

W przypadku uproszczonych rozliczeń księgowych system online nie jest złym pomysłem. Wiele biur rachunkowych w swoich ofertach ma księgowość online - np. ze znanych mi firm biuro rachunkowe Wadmex.
W przypadku prowadzenia elektronicznej księgowości, trzeba też trochę samemu ogarniać temat (system zaksięguje wszystko co wprowadzimy i w przypadku kontroli, to my ponosimy odpowiedzialność za prawidłowo zrobione rozliczenie). Z pewnością plusem jest to, że w szybkim czasie system generuje duża ilość dokumentów, mamy na bieżąco raporty i możemy logować się do systemu z dowolnego miejsca i o każdej porze. Jest to na pewno duża oszczędność czasowa, ale weryfikacji musimy już dokonywać samodzielnie. Czasem biura rachunkowe mają chaty z doradcami, wtedy w razie wątpliwości można skonsultować ważniejsze decyzje.

Poprzednia strona

Powrót do Prawo i podatki