Zarejestruj

księgowość online

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

księgowość online

Postprzez filantrop » Cz mar 12, 2015 9:34 am

co sądzicie o księgowośći prowadzonej online? czy to bezpieczne i dobre rozwiązanie w średniej firmie? obecnie mamy etatową księgową ale powoli brakuje jej czasu i zastanawiam sie nad księgowością onlie, przynajmniej żeby przerzucić część obowiązków...

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: księgowość online

Postprzez budzich » Pn mar 16, 2015 1:02 pm

jest to bezpieczne, a przede wszystkim mega ułatwia pracę ! nie wiem jak do tej pory mogliśmy w firmie funkcjonować w inny sposób. jestem współwłaścicielem i trochę czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniego roziwązania, tak szło to metodą prób i błędów bo mieliśmy kilka systemów do zarządzania księgowośćią, od niedawna jest to Finetto i na razie działa bez najmniejszego zarzutu więc zostaniemy z platformą pewnie na dłużej

Postprzez Diana21 » Wt kwi 28, 2015 10:10 am

Oczywiście, że dobre rozwiązanie. Kancelaria z której korzystam ma swoja bezpieczną platformę gdzie na bieżąco sprawdzam jak układa się Nasza wpółpraca. Dla ciekawych podsyłam link http://www.wiol.com.pl/

p.s. na stronie WIOL macie też rózne przydatne druki podatkowe :)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez kubusk1 » Pn maja 25, 2015 5:27 pm

Witam,

zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety badawczej dotyczącej oceny korzyści wynikających ze współpracy klientów z biurami rachunkowymi świadczącymi usługi on-line.

Wnioski opracowane na podstawie Państwa odpowiedzi zostaną wykorzystane w dysertacji naukowej pisanej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Ankieta jest w formie elektronicznej, co zapewnia anonimowość osób ją wypełniających oraz Państwa firmy. Ankieta składa się z 15 pytań zasadniczych oraz metryczki. Szacunkowy czas na jej wypełnienie to tylko 10 - 15 minut. Poniżej zamieszczam link do ankiety elektronicznej. Należy na niego kliknąć i zostaną Państwo przekierowani na stronę ankiety.

http://www.interankiety.pl/interankieta/2cfa874c5a3 … 03c0a7574f9dd

Uczestnictwo Państwa w badaniu jest dla mnie niezmiernie ważne. Z góry dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas.

Postprzez magdaalena » Śr maja 27, 2015 12:05 pm

Odnośnie korzyści polecam zapoznać się z informacjami tutaj
http://poradnik.wfirma.pl/-ksiegowosc-internetowa-propozycja-dla-oszczednych
Sporo wiadomości można tu znaleźć na temat księgowości online. Osobiście przymierzam się do założenia firmy i rozglądam się za księgowym ale trafiłam na to i racji tego że jestem osobą która bez internetu jak bez ręki wydaje mi się to bardzo fajnym zastępstwem dla pana/pani księgowej.
W sumie przeanalizowałam kilka cenników i nie są to kosmiczne kwoty a do tego chyba wszyscy których biorę pod uwagę mają darmowe opcje czy to okresu testowego czy też jakiegoś podstawowego pakietu. Więc chyba popróbuję na kliku takich systemach i potem mając doświadczenie ankietę z chęcią wypełnię.

Postprzez mirko » Wt lip 21, 2015 9:29 am

Jako księgowy z 10-letnim stażem uważam, że nie ważne w jakiej formie jest księgowość - ważne aby prowadziła ją osoba, która ma o tym pojęcie. Ja właśnie idę krok dalej i wstępuję do programu partnerskiego Tax Care. Liczę na dostęp do szkoleń i możliwości ciągłego dokształcania się, a przy okazji tez na zwiększenie liczby klientów.

Postprzez pracownik » Wt lip 21, 2015 3:06 pm

Ja wolę załatwiać wszystko na miejscu.. boję się online.

Postprzez augum » Cz lip 23, 2015 10:48 am

ja też bym się bał..

Postprzez malytom » Wt lip 28, 2015 10:52 am

Można mieć kontrolę na miejscu, ale większość załatwiać online ;)
https://finansowobiznesowy.wordpress.com/

Postprzez Radzil » Cz lip 30, 2015 9:11 am

Księgowość online jest bardzo wygodna, szczególnie aktualizacja danych i składanie wniosków - nie trzeba chodzić do urzędu co chwilę

Następna strona

Powrót do Prawo i podatki