Zarejestruj

Najlepsze biuro rachunkowe w Krakowie

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

Najlepsze biuro rachunkowe w Krakowie

Postprzez kotka1 » Śr sty 29, 2014 9:55 pm

witam

Muszę skorzytsać z usługi biura rachunkowego, najlepiej w Krakowie. Jak myślicie, które jest tutaj najbardziej profesjonalne?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Najlepsze biuro rachunkowe w Krakowie

Postprzez zuzi » Pn lut 03, 2014 3:52 pm

Niestety wielkiego wyboru tutaj nie ma albowiem działają jedynie 2 biura rachunkowe. Jednak oba mają dobrą opinię a oferują dobre usługi.

Postprzez Regatlon » Pn lut 23, 2015 9:30 am

Przyjrzyj się temu To biuro rachunkowe online, ale w niczym nie odbiega od biur stacjonarnych. Powiem więcej - jest nawet na wyższym poziomie, bo dzięki działalności online mogą sobie pozwolić na więcej klientów, czyli mają umiejętność prowadzenia księgowości wielu, najróżniejszych firm ;)

Postprzez Diana21 » Pn mar 02, 2015 1:57 pm

Niestety z Krakowa nie znam kancelarii... Ale moja firma ma swoje oddziały w kilku miastach Polski, w różnych województwach i moim zdaniem najlepszą współpracę mam z obecnym biurem z Łodzi ( WIOL). Są sumienni i przede wszystkim uczciwi!
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez sebix » Cz mar 12, 2015 2:26 pm

W przypadku księgi przychodów i rozchodów to mam bardzo dobre doświadczenia z biurem rachunkowym A&P Con z portalu . Jasne i przejrzyste warunki cenowe, rzetelne podejście, dobrzy fachowcy z wiedzą i praktyką.

Postprzez magdaalena » Wt kwi 14, 2015 7:50 am

polecam biuro rachunkowe online. Wówczas nieważne czy jest z Warszawy Krakowa czy Poznania bo wszystko możesz zrobić zdalnie.

Postprzez tomasz8 » Śr paź 28, 2015 11:20 am

Z Krakowa polecam Zemowskiego - fajne podejście do tematu, rzetelny i solidny.

Postprzez Kolina » Cz sty 07, 2016 6:54 am

Podpytaj znajomych najlepiej, powinni kogoś polecić. Umów się na spotkania w biurach rachunkowych i porównaj oferty. Wybierz dla siebie najodpowiedniejszą.

Postprzez sebix » Pn cze 13, 2016 11:17 am

W przypadku spółek z.o.o to bym doradzał obsługę outsourcingu od Sastax. Rzetelna, profesjonalna firma. Współpracujemy z nimi już dłuższy czas i jeszcze nie było żadnych problemów – czy to z dokumentami, czy terminami, czy z kontaktem. Namiar na nich jest na www.sastax.pl.

Postprzez sebix » Pn gru 19, 2016 9:37 am

Profesjonalnie pracują w biurze ze strony http://gut-rachunkowosc.pl. Jestem u nich nowym klientem, ale pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Dostępni całą dobę, z kompleksową ofertą. Nie muszę się martwić o kadry i płace, rozliczanie umów, księgowanie KPIR, dbają o każdy detal. Dla mnie to duża ulga, bo wcześniej to sam sporo rzeczy prowadziłem we własnym zakresie.

Następna strona

Powrót do Prawo i podatki