Zarejestruj

prawo podatkowe w Norwegii

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

prawo podatkowe w Norwegii

Postprzez poster » Cz sty 21, 2016 7:32 am

ktoś może mi pomóc w temacie? mam sporo pytań przed wyjazdem do pracy tam, może jakieś biuro albo doradztwo online? to by mnie najbardziej ratowało w mojej sytuacji, bo pewnie będę jeszcze miał pytania później

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: prawo podatkowe w Norwegii

Postprzez baner2 » N lut 28, 2016 8:50 pm

pracowałem kilka lat w norwegi i tez miałem dużo pytań i wątpliwości a nikt z moich znajomych tam jeszcze nie był. Szukałem informacji na forach tyle że na każdym pisali co innego.. postanowilem skontaktowac sie z biurem norlink.pl które ogarnia wszystkie sprawy formalne jeśli chodzi o wyjazd do norwegii. dostałem od nich kilka fajnych rad, potem rozliczali mi tez podatek bo w tym tez sie nie orientowalem za bardzo. Skontaktuj sie z nimi, napewno cos ci doradza

Re: prawo podatkowe w Norwegii

Postprzez poster » Cz paź 13, 2016 11:13 pm

W takich sprawach najlepiej orientują się specjaliści. ZObacz stronkę firmy Norlink: http://norlink.pl/. Doradzają i pomagają w kwestiach norweskiego prawa pracy i podatkowego, a nawet też udzielają informacji o życiu w Norwegii. I co ważne:wszystkie dokumenty wyjaśniają bezpłatnie :)

Powrót do Prawo i podatki