Zarejestruj

Program do faktur online

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

Re: Program do faktur online

Postprzez T85 » Cz lip 07, 2016 2:17 pm

Hej, na Twoim miejscu nie ryzykowałbym darmowych programów, trochę w myśl zasady "co tanie to drogie". Masz coś za darmo, ale nie masz wsparcia, aktualizacji, w razie "W" zostajesz na lodzie, boksujesz się z urzędami, przerzucasz pismami i całą machiną biurokracji. Lepiej wysupłać budżet na zakup programu od sprawdzonego dostawcy, pewnego i niezawodnego. Ja osobiście korzystam z programów RESET2 z Wrocławia, i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem - pod kątem faktur polecam r2faktury.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez monika91 » Pt lip 15, 2016 12:56 pm

Ja korzystam z bizin. Można za darmo przestestować, ale poźniej płaci sie naprawde nieduze pieniądze. A pakiety mają naprawdę spoko.

Postprzez rachelka » Pt sie 19, 2016 10:09 am

Dokładnie, bizin do faktur najlepszy. Mam tam obsługę magazynu, analizy roczne i miesięczne, obsługę zamówień i jeszcze duużo innych opcji tylko za 10 zł miesięcznie

Postprzez T85 » Śr wrz 07, 2016 2:55 pm

Nie wiem, czy program online to dobry pomysł, osobiście nie jestem przekonany do takich rozwiązań, i zdecydowanie wolę tradycyjne rozwiązania - chociażby programy od RESET2 z Wrocławia.

Poprzednia strona

Powrót do Prawo i podatki