Zarejestruj

upadłość konsumnecka

Forum poświęcone wszelkim zagadnieniem związanym z prawnymi i podatkowymi aspektami funkcjonowania firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące kwestii prawnych lub podatków - zadaj je tutaj.

upadłość konsumnecka

Postprzez budzich » Pt kwi 24, 2015 11:57 am

Czy ktoś ma doświadczenie ogłaszania upadłości firmy... ? Chyba jestem w takiej sytuacji i chciłabym z kimś porozmawiać na ten temat.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: upadłość konsumnecka

Postprzez rachelka » Wt kwi 28, 2015 8:29 am

Tak, ja. To wbrew pozorom wcale nie rzadkie zjawisko. Na początku próbowałam sama z mężem wszystkim się zająć (bo to mały rodzinny interes), ale nie do przejścia były dla nas pewne kwestie, głównie formalności. Co zrobiliśmy? skontatkowaliśmy się z firmą , która się stricte takimi sprawami zajmuje. proszę spojrzeć na ten formularz http://www.antydlug.pl/uslugi/wnioski-o-upadlosc-konsumencka#contactForm , wystarczy go wypełnić i oni już oddzwonią albo skontaktują się drogą mailową. Poprowadzą Cię przez wszystkie formalności, wszystko wyjaśnia, pokierują sprawą, doradzą. Ja osobiście mogę z czystym sumieniem ich polecić

Re: upadłość konsumnecka

Postprzez deputo » Pt sty 08, 2016 2:13 pm

Warto też podpowiedzieć, że jeśli jesteśmy przedsiębiorcą (a tak rozumiem Państwa sytuację), mamy nie tylko prawo ale obowiązek złożyć wniosek o wszczęcie postępowania upadłościowego lub restrukturyzacyjnego, jeśli jesteśmy niewypłacalni.
Deputo sp. z o.o. windykacja - www.deputo.pl
Blog Proste Prawo - www.blog.deputo.pl

Powrót do Prawo i podatki