Zarejestruj

Co to jest Program Partnerski?

Opinie o programach partnerskich banków i firm. Jak zacząć zarabianie w programie partnerskim krok po kroku. Ranking najbardziej dochodowych programów partnerskich w Internecie. Recenzje i komentarze.

Co to jest Program Partnerski?

Postprzez lupa20 » Pt wrz 26, 2014 7:39 am

czy jest program partnerski i czy każdy może z niego korzystać? Warto?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Co to jest Program Partnerski?

Postprzez kaasiaa » Śr lis 12, 2014 10:09 am

Programy partnerskie najprościej mówiąc polegają na wzajemnej pomocy. Jedna firma chce rozreklamować swoje usługi, druga się tym zajmuje. Myślę, że warto korzystać z programów partnerskich.

Postprzez oliwkaa » Pn lis 24, 2014 8:06 am

wygląda ciekawie... jak dużo można zarobić na programie partnerskim? Jakie zadania ma partner?

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 9:26 am

a ja wciąż nie rozumiem czym są programy partnerskie. znalazłam w internecie tylko programy partnerskie banków polegające na tym, że umieszczasz baner banku na swojej stronie i jak osoba odwiedzająca twoją stronę kliknie w baner i wyśle wniosek internetowy to otrzymujesz za to jakieś wynagrodzenie.

Postprzez filantrop » Pt sie 12, 2016 11:23 am

ja jakoś tego nie widzę i myślę że jest wiele dużo lepszych sposobów na promocję własnego biznesu, ja najbardziej sobie cenię różnego rodzaju karty rabatowe, czy stałego klienta takie jak robi http://www.cardon.com.pl/karty-rabatowe/, są świetnej jakości, bardzo ładnie wykonane i przyciągają wzrok klienta który dużo chętniej wraca do nas później po raz kolejny

Powrót do Programy partnerskie opinie