Zarejestruj

Ile udało Wam się zarobić na PP?

Opinie o programach partnerskich banków i firm. Jak zacząć zarabianie w programie partnerskim krok po kroku. Ranking najbardziej dochodowych programów partnerskich w Internecie. Recenzje i komentarze.

Ile udało Wam się zarobić na PP?

Postprzez Franciszek » Cz wrz 18, 2014 6:37 am

w jakich granicach oscylują Wasze zarobki na programach partnerskich i w jakich branżach działacie?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Ile udało Wam się zarobić na PP?

Postprzez oliwkaa » Pn lis 24, 2014 8:22 am

Głównie branża finansowa. A zarobki to kilkaset złotych miesięcznie.

Postprzez america » Pt lut 13, 2015 7:58 am

ja dopiero od niedawna uczę się jak się w ogóle zarabia na programach partnerskich, więc na razie nie zarabiam dużo, ale słyszałam, że niektórzy potrafią zarabiać na nich nawet 800-1000 zł miesięcznie. to już chyba jednak trzeba sporo czasu na ten program poświęcać. generalnie praca na pełny etat.

Postprzez kamiln66 » Cz mar 26, 2015 2:13 pm

W programie z branży motoryzacyjnej, polecam. Więcej info na stronie
http://www.devil-cash.pl/?idpartner=kamil66n

Obrazek

Postprzez wojaar » N gru 13, 2015 11:47 pm

Średnio zarabiam 5700 zł miesięcznie, tylko z jednej sieci partnerskiej. A współpracuję z kilkoma sieciami :D I nie jest to Clickbank.

Co ciekawe, nie musisz mieć strony internetowej ani nawet bloga, aby zarabiać takie pieniądze.
Ten jeden sposób pozwolił mi stworzyć własny biznes online i zarabiać 5000 zł miesięcznie. Sprawdź na www.kursebiznesu.com

Postprzez mateuszp » Cz gru 17, 2015 1:05 am

W moim przypadku każdego miesiąca jest to kwota pięciocyfrowa na czysto, o konkretach nie lubię mówić. Branże różne, edukacyjna, finansowa, zdrowotna.

Oczywiście takie zarobki są efektem kilkuletniej, konsekwentnej pracy, jeśli ktoś myśli że po miesiącu będzie zarabiać takie kwoty w PP to jest w dużym błędzie.
start-TM.pl - zarabiaj ze mną.

Postprzez rachelka » Wt gru 29, 2015 7:06 pm

Ja zaczynam w Nova Cash (polecanie produktow finansowych), jak na poczatek to jestem bardzo zadowolona z zarobkow, wiadomo ze z czasem bedzie coraz lepiej :)

Postprzez Chinesse » Pt lut 12, 2016 9:44 am

Czyli na samym początku ile można zarobić? Bo rozumiem,że po kilku latach to są mega duże kwoty dzięki tym programom partnerskim. Wydaje się fajny biznes :)

Postprzez sebix » Wt kwi 05, 2016 9:29 am

Mnie skutecznie zachęciła oferta systemu partnerskiego True Health – www.truehealth.eu. Wszystko tu wygląda profesjonalnie, a najbardziej podoba mi się prostota. Wymóg jest taki, żebym przekazywał bony rabatowe wraz z poleceniem produktów medycznych popularnej marki Noma Medica. System można cedować na innego właściciela, jest też dziedziczny.

Powrót do Programy partnerskie opinie