Zarejestruj

Jak założyć własny program partnerski?

Opinie o programach partnerskich banków i firm. Jak zacząć zarabianie w programie partnerskim krok po kroku. Ranking najbardziej dochodowych programów partnerskich w Internecie. Recenzje i komentarze.

Jak założyć własny program partnerski?

Postprzez Gabrys » Pt sie 22, 2014 11:19 am

Chciałbym jakiś prosty system do zliczania prowizji z programów partnerskich. Całą sprawa polega na tym, że te które sa na rynku mi nie odpowiadają. Chcę naprawdę bardzo proste typu: zakładam konto kowalskiemu, on ma dostęp do statystyk i jak się coś sprzeda, to nalicza mu prowizję, później ja mu to wysyłam na konto i tyle. Chcę zaangażować na początek maksymalnie z 10 osób.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Jak założyć własny program partnerski?

Postprzez Kowalczyk » Wt sie 26, 2014 12:34 pm

Dlaczego dostępne narzędzia Ci nie odpowiadają? Masz jakieś szczególne wymagania? Jeżeli tak, to chyba nie pozostaje nic innego, jak zatrudnienie programisty.

Re: Jak założyć własny program partnerski?

Postprzez Gloria » Wt sie 26, 2014 5:59 pm

Ale Kowalczyk, jakie są dostępne narzędzia, które mogłbyby takie rzeczy jak kolega opisał zrobić? Można też zapisać się do programu partnerskiego i dawać prowizje, ale średnio się na tym wychodzi, bo PP zgarnia nawet 50%, sprzedawca musi mieć też działkę sporą, więc jak tu żyć?

Powrót do Programy partnerskie opinie