Zarejestruj

Innowacyjna aplikacja dla Banków oraz TU

Forum dla poszukujących wspólnika lub inwestora do biznesu. Zamieść własne ogłoszenie.

Innowacyjna aplikacja dla Banków oraz TU

Postprzez MarcinMaj » Pt sty 01, 2016 7:20 pm

Witam,
Poszukujemy inwestora na kwotę ok. 50 tyś. zł do wsparcia start-upu.

Produkt to dedykowana aplikacja dla rynku finansowego i ubezpieczeniowego (Banki, Towarzystwa ubezpieczeniowe) nie istniejąca w obecnej chwili na rynku.
Aplikacja jest już przygotowana w 90% i działająca (zostały do dokończenia najmniej istotne funkcjonalności oraz szata graficzna). Na początku roku 2016 (styczeń/luty) odbędą się testy w pierwszym z Banków po których rozpocznie się proces sprzedaży aplikacji.
Aplikacja będzie sprzedawana w modelu abonamentowym co gwarantuje stabilność przychodów w dłuższym okresie funkcjonowania firmy. Sprzedaż będzie się odbywać w głównej mierze na zasadzie polecenia ponieważ posiadamy wiele kontaktów biznesowych w środowisku bankowym.

Głównymi pomysłodawcami oraz autorami aplikacji jestem ja oraz mój wspólnik. Obaj posiadamy kilkuletnie doświadczenie w sektorze finansowym i obecnie pracujemy w Bankach, stąd bardzo dobrze orientujemy się w temacie.
Ja jestem Project Managerem oraz Ekspertem w zakresie continuous improvement (Lean, Six sigma), ponadto posiadam doświadczenie w zarządzaniu jakością, satysfakcją Klienta, pomiarze procesów KPI oraz szeroko pojętym usprawnianiu/optymalizacji procesów). Mój wspólnik jest Kierownikiem ryzyka operacyjnego i posiada szerokie doświadczenie w obszarze zarządzania większością ryzyk występujących w Bankach.

Zgodnie z naszym wewnętrznym harmonogramem w styczniu rejestrujemy spółkę z o.o.

Wg naszych szacunków BEP zostanie osiągnięty po ok. 6 miesiącach od rozpoczęcia procesu sprzedaży.
W roku 2016 chcielibyśmy osiągnąć sprzedaż na poziomie ok. 150-300 tyś. zł.
2017 - 500-1 000 tyś zł.
2018 - 800-1 500 tyś zł.

Ponieważ biznes był uruchamiany do tej pory tylko i wyłącznie z własnych środków i trochę ich zabrakło poszukujemy inwestora na kwotę 50 tyś zł.
Zostanie ona wykorzystana na:
- prace programistyczne (dokończenie aplikacji) - ok. 25 tyś zł.
- przygotowanie szaty graficznej - ok. 10 tyś zł.
- dedykowany marketing branżowy oraz przygotowanie broszur informacyjnych - ok.15 tyś. zł.
Forma rozliczenia z inwestorem do ustalenia.

W przypadku zainteresowania bardzo prosimy o kontakt.
Więcej szczegółów możemy zdradzić na osobistym spotkaniu po uprzednim podpisaniu umowy poufności (NDA).

Pozdrawiamy :)

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Innowacyjna aplikacja dla Banków oraz TU

Postprzez daniellugowski » So lut 20, 2016 10:20 am

Witam,
Jestem zainteresowany Państwa produktem. Czy oferta współpracy jest dalej aktualna? Będę wdzięczny za odpowiedź na mail:lugowski.dan@gmail.com, w celu umówienia spotkania.

Pozdrawiam,
Daniel Ługowski

Powrót do Szukam inwestora / wspólnika