Zarejestruj

Inwestycja / sponsoring w pomysł i zysk 200%

Forum dla poszukujących wspólnika lub inwestora do biznesu. Zamieść własne ogłoszenie.

Inwestycja / sponsoring w pomysł i zysk 200%

Postprzez rioderix » Wt gru 16, 2014 6:09 pm

Witam Serdecznie,

Proszę o przeczytanie do końca i ten zysk który opisuje niżej jest w 200% zyskiem pieniężnym.

Mam bardzo dobrą propozycję, że kwota którą zainwestuje ( inwestor / sponsor ) wzrośnie i się powiększy, dzięki mojej pasji, zamiłowaniu, pomysłu, sprytu i przy okazji jeżeli będzie chciał dodatkowo za darmo będzie miał reklamę dla swojej firmy o ile takową ktoś posiadać będzie.
Poprzez inwestycje będę mógł zainwestować w kupno pojazdu Atv i poprzez nagrywanie filmików obrabianie i wrzucanie na YouTube będą pieniążki, dodatkowo jestem koderem i grafikiem komputerowym wiec założę stronę internetową o tej tematyce jak również zrobię z wypraw, wyścigów, zlotów transmisję wideo na żywo.
Wiec to dodatkowy plus i zarobek.

Oczywiście najpierw potrzeba zainwestowania ponad 90tys. Ale obiecuję (Inwestorowi / sponsorowi ) że zysk z tego będzie dużo większy niż ta zainwestowana suma.
Więc zwróci się szybko i z zyskiem.

Przy czym zloty i występowanie w wyścigach to dodatkowa oglądalność i reklama.

Nie przegapcie takiej okazji.

Kwota zainwestowana w 200% się zwróci .

Nie musi,być jeden inwestor.
Sponsorzy którzy mogą wpłacać mniejsze sumy niż 90 tys. zł to tez będę zadowolony i oczywiście dla nich będzie zysk od kwoty jaką zainwestują w mój pomysł.

Liczę na kontakt na e-mail : Rioderix(małpa)o2 . pl

Tylko proszę pisać na e-mail nie tu na PW tylko na e-mail.

Pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

Powrót do Szukam inwestora / wspólnika